16.03.2021

Dawid Podsiadło wraca z koncertami KONKURS

Koncerty Dawida Podsiadło w ramach trasy „Leśna Muzyka” z powodu wybuchu epidemii COVID-19 nie odbyły się w pierwotnie planowanych terminach. Artysta wraca do przerwanej trasy, a już 20 i 21 marca zagra w Suwałkach.

Ostatnie bilety można kupić na stronie: http://www.ebilet.pl/muzyka/pop/podsiadlo

Trasa „Leśna muzyka” jest pierwszą akustyczną w karierze Dawida Podsiadło. Artysta wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek. Dbanie o planetę jest dla niego ważnym i istotnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy zachęca fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej.

Trasę promuje seria pojedynczo ujawnianych singli z repertuaru artysty w wersjach akustycznych, nagrana podczas sesji w Tatrach. Można zobaczyć je pod linkiem: https://bit.ly/2OTsKO6

Partnerem strategicznym trasy jest Credit Agricole Bank Polska.

W wyniku zmian odnośnie imprez masowych i koncertów konieczne jest zachowanie dystansu pomiędzy uczestnikami, zatem tego koncerty nie mogą przyjąć kompletu publiczności.

Wobec tego w planowanym dniu koncertu organizowane są dwa wydarzenia, podczas których zachowane zostaną odstępy pomiędzy uczestnikami, a maksymalne wypełnienie miejsc na widowni nie przekroczy 50%. Koncert w danym dniu jest podzielony po równo na dwa wydarzenia w godzinach 17:30 i 20:00.

Podczas realizacji koncertów bezwzględnie będą przestrzegane wszystkie procedury sanitarne, by zapewnić wszystkim maksymalny poziom bezpieczeństwa. Wchodząc na wydarzenie uczestnicy będą musieli zachować odstęp w kolejce. Warunkiem koniecznym do uczestnictwa jest wypełnienie ankiety zdrowotnej, wysyłanej bezpośrednio do nabywców biletów przez serwis eBilet.pl na adres mailowy podany przy zakupie.

Na sali wydarzenia uczestnicy będą zapełniać salę wg wcześniej zarezerwowanych miejsc w sposób szachownicy (tj. jedno miejsce odstępu od siebie) oraz obowiązkowo muszą być w maseczkach.

Wszystkie te zabiegi mają na celu bezpieczne przeprowadzenie koncertu, tak, by zarówno fani jak i artyści mogli cieszyć się z powrotu do koncertowania.  

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa bilety na koncert Dawida Podsiadło w Suwałkach. Więcej informacji w zakładce KONKURS DNIA.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*