22.01.2013

GAZ BLUES GRUPA

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejna odsłonę spotkań w ramach Suwalskiej Sceny Muzycznej – Prezentacje. Będzie to koncert bluesowy, który odbędzie się 24 stycznia 2013 (czwartek) o godz. 19.00 w ogrodzie Rozmarino, ul. Kościuszki 75. Wystąpi dawno niesłyszana w Suwałkach sejneńsko-suwalska formacja GAZ BLUES GRUPA.

 

 

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w Suwalskim Ośrodku Kultury, pok. 107 oraz przed koncertem, ul. Noniewicza 71, tel. 87 566 42 11 lub przed koncertem.

GAZ BLUES GRUPA (Sejny/Suwałk) powstała w 2005 r. przy Ośrodku Kultury w Sejnach. Grupa wykonuje tylko swoje kompozycje i standardy bluesowe. Zespół gra muzykę bluesową wpadającą w lekkiego rocka i z powodzeniem zapraszany jest na koncerty w kraju i zagranicą oraz zdobywa nagrody na festiwalach bluesowych. Od roku formacja gra w zmienionym składzie, grają w nim również muzycy z Suwałk. Ostatnio sporo koncertują m.in.: koncerty plenerowe z Radiem 5, udział w Pisz Music Festival/Turniej Muzyczny „Skrzydlate Wiosło”, koncerty na Litwie oraz mniejsze imprezy plenerowe i koncerty klubowe w regionie.

Zobacz także: www.myspace.com/gazbluesgrupa


Skład:

Agata Patola -śpiew

Adam Łabanowski - gitara basowa, śpiew

Eugeniusz Roszko - gitara

Bogdan Wieczorek - instr. klawiszowe

Hubert Fiedorowicz - gitara

Marcin Karłowicz - perkusjaudostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*