25.01.2013

I ty możesz "Wygrać sukces"

Rusza kolejna, osiemnasta już, edycja konkursu piosenki dla dzieci i młodzieży "Wygraj Sukces". Co roku młodzi wokaliści stają w szranki walki o nagrodę Grand Prix w wielkim finale, którą jest wyjazd do Eurodisneylandu dla uczestnika i jeg instruktora!


Suwalskie eliminacje odbędą się w restauracji "Na Starówce" w kwietniu, ale zgłosić się trzeba poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej organizatora do 8 marca!

Jak i w ubiegłych latach w konkursie w całej Polsce bierze udział ponad 2000 uczestników. Biorą udział w eliminacjach, następnie najlepsi w półfinałach i super najlepsi - w Wielkim Finale w Tarnobrzegu.


Konkurs połączony jest z wydaniem płyty festiwalowej, na której znajduje się 11 zróżnicowanych i wiekowo, i klimatycznie piosenek wraz z podkładami, a także niepowtarzalny kod, niezbędny do wypełnienia formularza.


Płyty i szczegóły na stronie organizatora www.wygrajsukces.com.pl lub w SP 6 przy ul. Sejneńskiej w Suwałkach - tel 875650205.


W ubiegłych latach wokaliści z Suwałk plasowali się na podium, ale najwyższej nagrody nikt z naszych nie zdobył! Może w tym roku?


udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*