20.09.2020

Miejska Orkiestra Dęta zaprasza w swoje szeregi

Jeżeli grasz na tubie, puzonie, waltorni, trąbce lub saksofonie i chcesz być częścią młodego zespołu z charakterem, zgłoś się i przyjdź na przesłuchanie. Wymagany własny instrument i umiejętność czytania nut. Mile widziani są zarówno muzycy z doświadczeniem jak i początkujący! Zgłoszenia do końca września.

Suwalski Ośrodek Kultury i Miejska Orkiestra Dęta prowadzą nabór nowych muzyków do Orkiestry. Poszukiwani są tubiści, puzoniści, waltorniści, trębacze oraz saksofoniści. Zgłoszenia można wysyłać do końca września. Od kandydatów oczekuje się umiejętności grania na instrumencie dętym i czytania nut. Wymagany jest też własny instrument. 

Gra w zespole to przede wszystkim możliwość gry w młodym, ambitnym zespole muzycznym szansa na rozwój muzycznych kompetencji, ale również realizowanie koncertów scenicznych, występy podczas imprez i festiwali w mieście, Polsce i za granicą. Jeśli Brass Band Music to Twoja pasja, dołącz do Miejskiej Orkiestry Dętej, zdobądź nowe umiejętności, poznaj nowych ludzi i zobacz nowe miejsca.

szczegółowych informacji udziela Tomasz Kierejsza z Pracowni Muzycznej Suwalskiego Ośrodka Kultury - tel. 87 563 85 47, e-mail: tomasz.kierejsza@soksuwalki.eu. Zgłoszenia do 30.09.2020 r. Termin przesłuchań zostanie ogłoszony nie później niż do 7.10.2020 r.

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*