13.10.2020

SOK zaprasza zespoły i solistów do udziału w Przeglądzie Muzyki Tradycyjnej Suwalszczyzny

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza muzyków, śpiewaków, kapele, zespoły i solistów oraz gawędziarzy tradycyjnych do udziału w Przeglądzie Muzyki Tradycyjnej Suwalszczyzny, który odbędzie się 14 listopada 2020 r. Zgłoszenia można wysyłać do 7 listopada.

Gdyby nie pandemia, Przegląd Muzyki Tradycyjnej Suwalszczyzny, upowszechniający i promujący muzyczny i gawędziarski folklor naszego regionu, odbyłby się w plenerze, podczas suwalskiego Jarmarku Folkloru. Zagrożenie epidemiczne wymusza jednak na organizatorach wielu wydarzeń kulturalnych zmianę rozwiązań, stąd tegoroczny konkurs odbędzie się w przestrzeni zamkniętej i w reżimie sanitarnym. Areną zmagań będzie Sala Granatowa Suwalskiego Ośrodka Kultury przy ul. Noniewicza 71. Przegląd zaplanowano na sobotę, 14 listopada w godz. 12.00-17.30. Z uwagi na fakt, że wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności, SOK planuje rejestrację występów oraz udostępnienie materiałów na kanale YouTube ośrodka.

Zgłoszenia należy wysyłać do 7 listopada na na adres: magdalena.zielinska@soksuwalki.eu do 7 listopada 2020 r. Regulamin i karty zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej Suwalskiego Ośrodka Kultury. O dokładnej godzinie i warunkach prezentacji, jak również o wynikach Przeglądu zakwalifikowani uczestnicy zostaną poinformowani mailowo. Szczegółowych informacji udziela Magdalena Zielińska, z Pracowni Dziedzictwa Kulturowego Suwalskiego Ośrodka Kulturowego, tel. 87 563 85 45.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*