06.12.2020

Suwałki. XX Miejski Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza

Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej oraz I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej zapraszają młodzież z suwalskich szkół podstawowych do wzięcia udziału w XX Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Adama Mickiewicza „Młodości! ty nad poziomy wylatuj…”

Konkurs ma na celu propagowanie twórczości naszego wieszcza i promowanie talentów recytatorskich.

Regulamin konkursu:

- Każda suwalska szkoła podstawowa może być reprezentowana przez czterech uczniów.

 - Uczestnik powinien przygotować do recytacji jeden wiersz lub fragment innego, dowolnie wybranego utworu Adama Mickiewicza.

Ze względu na ograniczenia związane z epidemią w bieżącym roku recytatorzy nie będą mogli wziąć udziału w konkursie osobiście, lecz proszeni są o nagranie swoich występów na płytach DVD lub CD albo na pendrive’ach w formatach AVI lub MOV, lub MP4 i dostarczenie nagrań do 18 grudnia do godziny 15.30 do I LO im. M. Konopnickiej w Suwałkach przy ul.Mickiewicza 3 i pozostawienie ich podpisanych na portierni. Prosimy też o dołączenie do płyt zgody na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku uczestnika, podpisanej przez jednego z rodziców/opiekunów prawnych.

Zgłoszeń prosimy dokonywać do 18 grudnia pocztą elektroniczną (konkurs.recytatorski1lo.suwalki@gmail.com) lub telefonicznie pod numerem 87 565 62 46. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko uczestnika oraz nauczyciela, który przygotował go do konkursu, a także nazwę szkoły.

Konkurs odbędzie się 21 grudnia (poniedziałek) o godzinie 16:30 w I Liceum Ogólnokształcącym w Suwałkach.  

 

Fot. pixabay

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*