17.01.2024

Suwalska Liga Bowlingowa. Wojciech Wędrychowski poprowadził Elektryków do wygranej

Ósma kolejka spotkań w kręgielni MK Bowling stała na bardzo dobrym poziomie, obfitowała w wysokie wyniki indywidualne i drużynowe.

Najlepszym graczem kolejki został Wojciech Wędrychowski ze Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP). Zdobył on aż 268 punktów i poprowadził swoją drużynę do wygranej z Sequelem 679:635. Przypomnijmy, że przed tygodniem, w przegranym meczu z liderem, Gastronomią Michał Syryca, Wojciech Wędrychowski także osiągnął bardzo dobry rezultat – 202 punkty.

Obok Wojciecha Wędrychowskiego, w spotkaniu z Sequelem dla SEP-u punktowali: Gerard Kasiborski – 157, Robert Wołągiewicz – 150 i Kamil Kisłowski – 104. Oprócz nich, w drużynie występują Ewa Piotrowska, Urszula Kochanowska i Artur Sałkiewicz.

Na najwyższym poziomie stał mecz, w którym ZWM-Geo pokonał Transport Stefanowski 756:704.  Najwięcej punktów dla zwycięzców uzyskali Hubert Zawadzki – 220 i Bogdan Dojnikowski – 201, a dla pokonanych Dariusz Chodorowski – 209. Mimo porażki, trzeciej już w tej edycji, zajmujący czwarte miejsce w tabeli Transport Stefanowski plasuje się o pozycję wyżej od ZWM-Geo, które rozegrało o jeden mecz mniej.

Drugi w stawce jest Tito Trans, który po dobrym meczu wygrał z Aquelem 733:677 (Tomasz Żukowski zdobył 203 punkty), a trzecią lokatę zajmuje Drewtark Sejny po zwycięstwie nad Roanem 737:495.

Liderem pozostaje niepokonana Gastronomia Michał Syryca, która wygrała z Agentami Niezależnymi 722:617. Najwięcej punktów dla Gastronomii rzucił Dariusz Ołów – 205.

Wyniki indywidualne drużynami znajdziesz TUTAJ    

Wyniki 8. kolejki 

 

 

 Tabela

 

Kolejna, 9. runda spotkań zostanie rozegrana po feriach zimowych, we wtorek 6 lutego.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*