10.01.2020

Konkurs Fresh Faces World – casting w Suwałkach. Dla przyszłych modelek i modeli

Zwycięzca ogólnopolskiego finału otrzyma 50 tys. zł i weźmie udział w największym na świecie konkursie modeli i talentów w Nowym Jorku, gdzie będzie miał możliwość zaprezentowania się przed 150 agencjami mody z całego świata.

- W Polsce organizowaliśmy konkurs pięciokrotnie i aż cztery raz wygrywała osoba pochodząca z województwa podlaskiego – mówi przedstawiciel  Magteam Model Management. – Dlatego zachęcam dziewczęta i chłopców, panie i panów w wieku od 14 do do 23 lat do uczestnictwa w castingu w Suwałkach.    

Casting zaplanowany został na sobotę o godz. 16.00 w Suwalskim Ośrodku Kultury. Uczestnicy powinni zabrać ze sobą czarne leginsy lub spodnie oraz czarną lub białą dopasowaną podkuszulkę, szpilki a także kostium kąpielowy.

Gala finałowa Fresh Faces World, konkursu w którym entuzjazm i świeżość  młodych ludzi łaczy się z profesjonalnym modelingiem, odbędzie się  23 kwietnia w Warszawie i i przed laureatami stanie szansa na międzynarodową karierę. Zwycięzca zostanie automatycznie zakwalifikowany do największego na świecie konkursu modeli i talentów IMTA w  Nowym Jorku (The International Modeling and Talent Association). Już sam udział w tym wydarzeniu daje możliwość  zaprezentowania się przed 150 agencjami z całego świata i zdobycia licznych międzynarodowych kontraktów. Edytorial mody w “Vogue”, „Harper’s Bazaar”, „Elle”, „L'Officiel”, „Cosmopolitan”, „LNE”, czy „Glamour”- to marzenie ziściło się już nie jednemu laureatowi z poprzedniej edycji. Praca u takich projektantów jak Emporio Armani, Calvin Klein, DKNY, KENZO czy MaxMara dla wielu z nich stała się rzeczywistością.

Ambasadorką Fresh Faces Worl jest polska topowa modelka Alexa Łuczak, której talent odkryła agencja Magteam Model Managament.   

Fot. FFW

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*