25.02.2014

Konkurs plastyczny dla dzieci

„Wiosna. Jak ją widzę, tak ją maluję” – tak brzmi tytuł konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Suwalskiego Sportu. Konkurs adresowany jest do wszystkich dzieci do 15 roku życia.

Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody: puchary, dyplomy, zniżki na atrakcje w Fantasy Park Suwałki, kupony na pyszne pierogi, karnety na zajęcia w Hula-Hop Fitness. Zwycięzca konkursu otrzyma oryginalną, autorską karykaturę swojej pracy.

Prace malarskie i rysunki w formacie A3 i A4 należy przynosić do kącika zabaw w Fantasy Park Suwałki w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Suwałki-Plaza od 1 marca do 30 kwietnia. Po tym terminie prace oceni jury w składzie: Tomasz Bziom, prezes Stowarzyszenia Suwalskiego Sportu „Ósemka”, organizator Konkursu, Michał Paruch - menadżer Fantasy Park oraz animatorki Placu Zabaw.

Lista laureatów ukaże się tydzień po zakończeniu terminu zbierania prac na fanpagu Stowarzyszenia Suwalskiego Sportu „Ósemka” oraz na stronach patronów medialnych wydarzenia. Uczestnicy zostaną poinformowani o ewentualnych wygranych drogą telefoniczną.

Każdy biorący udział wyraża jednocześnie zgodę na wielokrotne, nieodpłatne publikowanie pracy oraz publikowanie imienia i nazwiska, wieku, zdjęć oraz miejscowości w różnego rodzaju materiałach promocyjnych.

Tomasz Bziom

Prezes Stowarzyszenia Suwalskiego Sportu "Ósemka"

513-634-103

tomaszbziom@wp.pl

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*