29.01.2015

Nocne kinowe harce w szkole olimpijczyków [zdjęcia]

W Zespole Szkół nr 10 na co dzień której króluje sport. Okazuje się jednak, że nocą zbierają się tam miłośnicy kina. Na początku zimowych ferii 30 uczniów uczestniczyło tam w nocy filmowej. Młodzież przebierała się, uczestniczyła w grze terenowej oraz dyskotece.

Noc filmowa wystartowała tuż po rozpoczęciu zimowych ferii. Blisko 30 uczniów trzecich klas gimnazjum wraz z trzema opiekunami bawiło się do białego rana na terenie gimnazjum nr 7.

- Czas spędzaliśmy na wesoło. Nie było tam miejsca na nudę - opowiada Ewelina, jedna z uczennic.

Nocny pobyt w szkole zaczął się od gry terenowej, podczas której uczniowie musieli rozwiązywać zagadki i szukać postaci, które miały im w tym pomóc. Gra była dopracowana we wszystkich elementach, a występujący w niej bohaterowie mieli oryginalne przebrania

-To było świetne przeżycie. Nigdy tego nie zapomnę - emocjonuje się Iza.

Nocny wypad zakończył się dyskoteką, podczas której uczennice wykonały skecz do piosenki zespołu Maroon5 oraz zaśpiewały „Sto lat”z okazji 16-tych urodzin koleżanek - Agnieszki i Kasi.

- Bawiłyśmy się świetnie! Jesteśmy wdzięczne dziewczynom, że zaśpiewały to specjalnie dla nas. To bardzo, ale to bardzo miło z ich strony – przyznają jubilatki

Ewelina Podziewska

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*