20.09.2021

Rusza Uniwersytet Dziecięcy. PUZ zaprasza

Na tę informację z pewnością czeka mnóstwo dzieci i ich rodziców w regionie. Kolejną edycję wyjątkowej i „naukowej” zabawy czas zacząć. Państwowa Uczelnia Zawodowa w Suwałakch rozpoczyna rekrutację!

Na maluchy czekają niezwykłe i jedyne tego typu spotkania z nauką. PUZ w Suwałkach do tegorocznej edycji UNIWERSYTETU DZIECIĘCEGO zaprasza dzieci od 7 do 9 lat.

- Przez kilkanaście tygodni najmłodsi studenci PUZ w Suwałkach poznają naukę z nieco innej perspektywy. Będą wcielać się w role inżynierów, ratowników medycznych, pielęgniarek, dziennikarzy, chemików czy sportowców. Uniwersytet Dziecięcy ma zachęcać do poznawania świata oraz pomóc w uzyskaniu odpowiedzi na pytania nurtujące najmłodszych. Naszym celem jest pobudzenie zainteresowania dzieci problematyką przyrodniczą, medyczną, ekonomiczną oraz społeczną. Stworzymy także możliwość wartościowego spędzenia czasu nie tylko na wykładach i warsztatach, ale także w trakcie zajęć sportowo – rekreacyjnych – zapowiada Dawid Harasim, rzecznik prasowy PUZ w Suwałkach.

Szczegóły oraz formularz rekrutacyjny można znaleźć na stronie uczelni w zakładce: REKRUTACJA

Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane bedą do 27 września.

Koszt uczestnictwa dziecka w niemal 10-miesięcznych zajęciach to 550 złotych.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*