23.02.2014

Studenci PWSZ w lidze FIFA [zdjęcia]

Zwycięstwem Jacka Jagłowskiego zakończyła się Studencka Liga FIFA CUP PWSZ 2014, w której uczestniczyli miłośnicy symulatora piłkarskiego gry FIFA.

Rozgrywki, zorganizowane przez Studenckie Koło Naukowe Bezpieczeństwa Wewnętrznego „Sine Cura” oraz Stowarzyszenie Suwalskiego Sportu „Ósemka” rozpoczęły się w grudniu i trwały do połowy lutego. Składały się z czterech jednodniowych zawodów, w których zawodnicy zdobywali punkty do klasyfikacji ogólnej. Uczestników dzielnie wspierał Caffee Bar Espresso 4M, przygotowując najlepszą kawę w mieście. 


- Liga powstała głównie po to, by integrować studentów z różnych kierunków – opowiada Tomasz Bziom, organizator. - Wydarzenie dotarło także do osób spoza uczelni, z czego bardzo się cieszę. Poziom był wysoki, mieliśmy okazję oglądać wiele wyrównanych pojedynków. Nie brakowało emocji.

Bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się Jacek Jagłowski, który triumfował we wszystkich czterech turniejach. Wygrał także klasyfikację strzelców, z dorobkiem 87 bramek.
- Jestem bardzo podekscytowany i zadowolony zeswojego udziału mówi Jacek Jagłowski. -  Miałem okazję spotkać się ze wszystkimi miłośnikami gry FIFA. Mam nadzieję, że podobne inicjatywy będą miały miejsce w przyszłości, bo jest to ciekawa forma rozrywki.


Nagrody w postaci Pucharów i Statuetek otrzymała najlepsza ósemka ligi:

1. Jacek Jagłowski 

2. Patyk Olszewski

3. Leszek Zdancewicz

4. Bartosz Słowikowski

5. Tomasz Bziom

6. Maciej Baluta

7. Karol Moczulski

8. Marek Masłowski

9.  Maciej Kimszal

10. Kamil Kisłowski

11. Łukasz Kaszkiel

12. Konrad Olszewski

Tomasz Bziom planuje zorganizować miejskie rozgrywki - wielką Suwalską Ligę FIFA. Przez trzy miesiące rywalizować w niej ma 32 zawodników. Wkrótce rozpoczną się zapisy.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*