07.09.2016

Hit, Hit Hurra! z dwójką młodych suwalczan już w tę środę

W środę, 7 września, na antenie TVP1 będzie można obejrzeć pierwszy odcinek nowego programu typu talent show "Hit, Hit Hurra!". Występuje w nim dwoje zdolnych, śpiewających suwalczan – Monika Bogdanowicz, dwunastoletnia uczennica Zespołu Szkół nr 10 w Suwałkach oraz Jakub Walendykiewicz, uczeń Szkoły Podstawowej nr 6.

W programie weźmie udział grupa utalentowanych wokalnie dzieci i młodzieży od 9 do 16 lat. Będą wykonywać znane polskie i zagraniczne przeboje, solo, w duetach i w duetach z gwiazdami muzyki. Program będzie nawiązywał do znanego „Od przedszkola do Opola”.

W pierwszym odcinku z młodymi ludźmi zaśpiewają Patrycja Markowska i Zbigniew Wodecki. "Hit Hit Hurra!"  ma nieść jedynie pozytywne emocje – dzieci nie będą ostro krytykowane i nie będą „odpadały” z odcinka na odcinek. Wszystkie pozostaną w programie aż do finału.

Wokalne popisy będzie oceniać profesjonalne jury: Edyta Górniak, Hirek Wrona i Bartek Cabonia. Program poprowadzą Artur Orzech i Marta Zalewska.

Pierwszy odcinek Hit Hit Hurra! z Moniką Bogdanowicz i Kubą Walendykiewiczem już w środę, 7 września w TVP 1. Początek o 20.30.

 

 

 Ponad 20 lat temu w programie "Od przedszkola do Opola" wystąpiła Sylwia Grzeszczak.

 

 

[22.08.2016] Kuba Walendykiewicz i Monika Bogdanowicz od września na antenie TVP 1 [zdjęcia, wideo]

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*