22.08.2016

Kuba Walendykiewicz i Monika Bogdanowicz od września na antenie TVP 1 [zdjęcia, wideo]

Jakub Walendykiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 6 oraz Monika Bogdanowicz, uczennica Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach przeszli eliminacje do nowego programu muzycznego dla młodzieży Hit Hit Hurra, który będzie można oglądać od września na antenie TVP 1. W nowym show Jedynki będą występować utalentowane wokalnie dzieci w wieku od sześciu do siedemnastu lat. Będą śpiewać solo i w duetach ze znanymi gwiazdami. Swój udział w widowisku zapowiedziała już Edyta Górniak.

Jak zapewniają pomysłodawcy programu, w Hit Hit Hurra nie będzie ostrej rywalizacji. Dzieci nie będą „odpadały” z odcinka na odcinek.  

Do programu zgłosiło się kilkuset młodych ludzi z całej Polski. Po ciężkich eliminacjach wybrano 21 osób, w tym dwoje uczniów z Suwałk – Monikę Bogdanowicz i Jakuba Walendykiewicza. Utalentowana ekipa niedawno wróciła ze zgrupowania w Broku w województwie mazowieckim.

Kuba od kilku lat jest należy do Szóstkowych Beciaków. Ćwiczy pod okiem Marka Zborowskiego –Weychmana. Na koncie ma już wiele sukcesów w prestiżowych konkursach wokalnych. Trenuje w Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki.

Oto próbka jego umiejętności:

 

Natomiast Monika Bogdanowicz wokal szlifuje pod okiem Wiesława Jarmoca w pracowni Suwalskiego Ośrodka Kultury. Występowała z powodzeniem w wielu programach typu talent show, niedawno z Michałem Szpakiem w Petersburski Music Show i nagrywa swoją pierwszą płytę.

Premiera  „Hit, Hit, Hurra” w Programie Pierwszym Telewizji Polskiej zaplanowana jest na wrzesień. Show będzie można oglądać w każdą środę o godzinie 20.30.

(just)

Zdjęcia: Fanpage Hit Hit Hurra

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
09.23.2020 Kupno Sprzedaż
EUR 0.84% 4.4493 4.5391
USD 1.54% 3.7867 3.8631
GBP 0.58% 4.8552 4.9532
CHF 0.99% 4.1344 4.2180
Dodaj nowe ogoszenie