28.05.2016

Miejskie Święto Biegania w Suwałkach w międzynarodowej obsadzie [zdjęcia]

Miejskie Święto Biegania Reso Suwałki 10,5 stało się prawdziwym świętem biegaczy. Międzynarodowa obsada (co widać na zdjęciu), tłumy na starcie, trasie i mecie. Czego więcej trzeba dla promocji biegania i Suwałk... może większej liczby suwalczan na podium, Ale to przyjdzie z czasem.

Cóż to byłoby za święto, gdyby nie rozpoczęli go najmłodsi rywalizujący w biegach "OD KRASNOLUDKA DO GIMLUDKA"  - dla dzieci i młodzieży szkolnej:

- przedszkola  – dystans 200 m

szkoły podstawowe klasy I-III - dystans ok. 450 m  

szkoły podstawowe klasy IV – VI dziewczęta - dystans ok. 450 m

szkoły podstawowych klasy IV – VI  chłopcy - dystans ok. 900 m

gimnazja dziewczęta - dystans ok. 900 m

gimnazja chłopcy - dystans ok. 1350 m.

Nazwiska medalistów podamy po otrzymaniu komunikatu. 

 

Czołówki biegów dla dorosłych:

Suwalskie debiuty - 3,5 km (bieg ukończyło 66. osób)

mężczyźni:

1. 412    WRONOWSKI Rafał 1986 M-30 Banie Mazurskie (POL) 0:11:22

2. 370    POTASOVS Kristians 1999 M-20 Sports Club Asais (LTU) 0:11:43

3. 356    WASILEWSKI Piotr 1998 M-20  AQUAEL Suwałki (POL) 0:12:08

...9. 354    Szulc Jakub 2001 M-20 Szulc-Trading Suwałki (POL) 0:14:37

14.404    Turonek Romuald  1952 M-60 Suwałki (POL) 0:15:33

... 

66. 381  SIENKIEWICZ Wiesław 1943 M-70+ Suwałki (POL) 0:26:20

kobiety: 

1. (11. w generalnej) 396 CICHOCKA Anita 2003  K-20 Nadaktywni (POL) 0:14:57

2. (12.) 406 SIENKIEWICZ Weronika 2000  K-20 Olecko Biega (POL) 0:15:05

3. (13.) 390 DĄBKOWSKA Anna 1994  K-20 Suwałki (POL) 0:15:21 

Klasyfikacja sztafet Pogodne Suwałki Team 3x3.5 km (sklasyfikowano 24. sztafety)

1.BENEDEK Team 0:31:03

skład:1. zmiana 4811 KAGIA Samson (Węgry) 1984 0:10:56

2. zmiana 4812 KEMBOI Henry(Węgry) 1981 00:10:16

3. zmiana 4813 BIWOT Wycliffe (Kenia) 1988 00:09:51

2. GRODNOOBLSPORT (Białoruś) 0:31:06

skład:1. zmiana 4711 TSETSERUOU Ihar  1980 00:10:31

2. zmiana 4712 KAPTSERAU Yury 1987  00:10:25

3. zmiana 4713 VERKHAVODKIN Henadz 1983 00:10:10

3. PODLASIE Team 0:33:13

skład:1. zmiana 4831 LEOŃCZUK Andrzej 1992 00:11:06

2. zmiana 4832 WAKULUK Adam 1988 00:10:57)

3. zmiana 4833 BIELAWIEC Maciej 1994 00:11:10

... 

16. AKADEMIA 2012 0:48:42

skład:  1. zmiana 4761 CHMIELEWSKI Radosław 1988 00:16:11

2. zmiana 4762 PAPIERZ Magdalena 1984 00:17:29

3. zmiana 4763 KOWALEWSKI Wojciech 1977 00:15:02

18. AP Wigry Suwałki 0:49:51

skład:1. zmiana 4731 ANDRUCZYK Szymon 1979 00:17:27

2. zmiana 4732 ŚLIWIŃSKI Szymon 1978 00:15:53

3. zmiana 473 POMIAN Adam 1991 00:16:31

20. MKS ŚLEPSK Suwałki A 0:52:30

skład:1. zmiana 4661 GRUDZIŃSKI Marcin 1991 00:17:17

2. zmiana 4662 SKORYY Dmitry 1978 00:18:23

3. zmiana 466 LEWIŃSKI Kamil 1992 00:16:50

21. MKS ŚLEPSK Suwałki B 0:52:30

skład: 1. zmiana 4771 JÓŹWIK Karol 1992 00:20:58

2. zmiana 4772 HUNEK Adrian 1985 00:14:42

3. zmiana 4773 KOSEL Julia  1993 00:16:52


Suwalska Ćwiartka 10.5 km (bieg ukończyło 259 osób z 269 startujących)

1. 183 BIWOT Wycliffe 1988 M-20 Benedek Team (KEN) 00:33:35

2. 184 KEMBOI Henry 1981 M-30 Benedes Team (HUN) 00:33:39

3. 185 KAGIA Samson Mungai 1984 M-30 Benedes Team (HUN) 00:33:45

4. 285 TSETSERUKOU Ihar 1978 M-30 Grodnooblsport (BLR) 00:34:06

5. 3   SMALEC Michał 1981 M-30 Ełk (POL) 00:34:18

6. 283 KAPTSERAU Yury 1987 M-20 Mogilev (COR) (BLR) 0:34:38

7. 179 GRAZYS Vytautas 1967 M-40 RCN (LTU) 00:37:27

8. 249 OMIELAN Wojciech 1994 M-20 FMW runners (POL) 0:37:42

9. 2   KRZYŻANOWSKI Karol 1972 M-40 Maratonka Grajewo (POL) 00:37:45

10. (1. kobieta) 182 KIMUTAI Hellen 1982 K-30 Benedek Team (KEN) 00:39:16

11. (2. kobieta) 143 KRAUTSOVA Olga 1981 K-30 Grodnooblsport (BLR) 00:40:03

12. 207 KASZKIEL Paweł 1989 M-20 Suwałki (POL) 00:40:05

13. 40  DZIEMIAN Jakub 1990 M-20 Suwałki (POL) 00:41:32

15. (3. kobieta) 181 KACSER Zita 1988 K-20 Benedes Team (HUN) 00:42:27

najszybsza suwalczanka

45. (5. kobieta) 219 SZERMIŃSKA Izabela 1982 K-30 Suwałki (POL) 00:46:54

 
najstarsi zawodnicy (70 +)

193. 272 BAGIŃSKI Jan 1945 M-70+ Olecko (POL) 1:00:08

199.  39 PROKOPIUK Aleksander 1945 M-70+ Rekreacyjny Klub Biegacza  Hajnówka 1:00:39

...

259. 244 SAKTURA Grzegorz 1958 M-50 (POL) 1:16:28

 

KOMPLET WYNIKÓW - TUTAJ

Wkrótce jeszcze więcej zdjęć


udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
10.18.2018 Kupno Sprzedaż
EUR 0.13% 4.2499 4.3357
USD 0.68% 3.6837 3.7581
GBP 0.01% 4.8365 4.9343
CHF 0.31% 3.7109 3.7859
18.10.2018

MŁODSZY INŻYNIER

Dodaj nowe ogoszenie