24.10.2018

Forum Pogranicza w Suwałkach. Metal Industry Design dostępne dla każdego

Targi i wystawy przedsiębiorstw branży metalowej, spotkania i prelekcje czołowych przedstawicieli branży, wykłady tematyczne oraz warsztaty grafiki - to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez organizatorów Metal Industry Design.

Tegoroczne Forum Pogranicza to wydarzenie organizowane już po raz trzeci przez Miasto Suwałki wspólnie z Parkiem Naukowo-Technologicznym Polska – Wschód w Suwałkach.

W tym roku odbędzie się w ten czwartek i piątek, 25 i26 października pod hasłem „Metal Industry Design” i będzie jedynym w regionie wydarzeniem skierowanym do branży metalowo–maszynowej. W tym czasie, Park Naukowo-Technologiczny Polska Wschód w Suwałkach będzie pełnić funkcję miasteczka przemysłowego, gdzie w jednym miejscu i jednym czasie nauka spotka się z biznesem.

Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zaprosili najbardziej wpływowych ekspertów z branży metalowej, maszynowej oraz naukowców i przedstawicieli samorządów, którzy w trakcie wydarzenia podejmą tematy związane z rozwojem i przyszłością branży metalowo-maszynowej w rejonie Pogranicza. W trakcie dwóch dni swoje prezentacje będą mieli m.in. prof. dr hab. inż. Jan Szmidt – Rektor Politechniki Warszawskiej, Henryk Owsiejew- przewodniczący Rady Nadzorczej Malow sp. z o.o. ; Jacek Kłos- dyrektor naczelny Plum Sp. z o.o.; Adam Galas- przewodniczący Rady Nadzorczej Salag Sp. z o.o.; Sebastian Rynkiewicz - Prezes Klastra Obróbki Metali; oraz przedstawiciele przedsiębiorstw z Litwy i Łotwy. Organizatorzy liczą, że poruszane tematy oraz atrakcje towarzyszące imprezie zaciekawią nie tylko osoby z branży, ale również każdego zwiedzającego.

Wydarzeniem odbywającym się równolegle z Metal Industry Design będą będą East Design Days organizowane przez Politechnikę Białostocką, Park Naukowo – Technologiczny, firmę Malow Sp. zo.o. oraz Resursę Podlaską. Będzie to wydarzenie skierowane do młodych designerów, studentów z zakresu grafiki 3D, street art’u, projektowania i programowania a także architektów, designerów i grafików.

Więcej informacji na temat Forum Pogranicza oraz szczegółowy program wydarzenia można znaleźć na stronie https://www.forumpogranicza.pl oraz fanpage Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód w Suwałkach.

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Zapraszamy na relację na żywo


Wigry Suwałki


Stal Mielec

22.11.2019
16:30

Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
11.22.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.14% 4.2517 4.3375
USD 0.08% 3.8375 3.9151
GBP 0.08% 4.9576 5.0578
CHF 0.08% 3.8650 3.9430
21.11.2019

Sprzedam działke

Dodaj nowe ogoszenie