01.11.2018

Panorama Suwałk niemal gotowa. Piękny widok [zdjęcia, wizualizacje]

Dobiega końca budowa „Panoramy Suwałk”, czyli nowej inwestycji w naszym mieście z mieszkaniami o wysokim standardzie. Trwają roboty wykończeniowe, robotnicy zdjęli już rusztowania.

Inwestorzy nie bez kozery nadali taką nazwę swojemu przedsięwzięciu, nawiązuje ona do widoku na starszą część Suwałk, jaki roztaczać się będzie z okien położonego na górce budynku.

Świetna lokalizacja to jeden z atutów inwestycji. Budynek powstał pomiędzy „nowym a starym”, trzy minuty spaceru stąd znajduje się galeria Plaza i ścisłe śródmieście Suwałk. Natomiast w bezpośrednim sąsiedztwie budynku są świetnie zrewitalizowane tereny po byłej jednostce wojskowej: aquapark, dwa supermarkety - Lidl i Biedronka, kościół, plac rekreacyjny z fontannami oraz Suwalski Ośrodek Kultury.

Budynek wybudowano na terenie ograniczonym ulicami Podhorskiego, Pułaskiego i Jana Pawła II pomiędzy kościołem, salonem meblowym a supermarketem Lidl. Będzie to czterokondygnacyjny obiekt w nowoczesnym stylu ze spadzistymi dachami oraz kolorystyką nawiązującą do pobliskiej zabudowy koszarowej.

Wewnątrz znajdują się 64 mieszkania o różnym rozstawie i metrażu. Najmniejsze z nich ma 35 metrów, a największe to apartament o powierzchni blisko 102 metrów. Dwadzieścia mieszkań wciąż pozostaje w sprzedaży. Osiedle zostanie ogrodzone, a wewnątrz mieszkańcy będą mieli do dyspozycji prywatny plac zabaw. Wjazd na osiedle będzie znajdował się od strony ul. Buczyńskiego, za supermarketem Lidl.

Inwestorzy przekonują, że wszędzie stąd blisko. Teren już jest znakomicie skomunikowany. A po wyprowadzce TIR-ów w przyszłym roku, udrożnione szerokie ulice Pułaskiego i Utrata jeszcze polepszą sytuację. Nie bez powodu, o potencjale tej lokalizacji przekonane były też władze miasta, wybierając ten sam kwartał dla swojego pierwszego budynku w programie od najemcy do właściciela, który został oddany do użytku z końcem ubiegłego roku.

Inwestorami Panoramy Suwałk są firmy Sabo oraz Dardom. Ich wcześniejszą inwestycją jest „Słoneczna Dolina”, która powstała przy ul. Klonowej i wiele innych inwestycji mieszkaniowych w Augustowie.


(pkr)

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.26.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.03% 4.2115 4.2965
USD 0.55% 3.6988 3.7736
GBP 0.23% 4.7040 4.7990
CHF 0.14% 3.7940 3.8706
25.06.2019

Obsługa baru

25.06.2019

Sprzątanie

Dodaj nowe ogoszenie