Oskar Furst

Mecz 9. Kolejki Fortuna 1 liga6

PO MECZU
W piątek gramy na stadionie przy Zarzeczu z będącym w świetnej dyspozycji Stomilem Olsztyn.

Nasi zawodnicy po pechowej porażce dzisiaj, wyjątkowo będą potrzebowali wsparcia kibiców w nadchodzącym spotkaniu. Derby północno-wschodniej Polski już w przyszły weekend!
PO MECZU
To nasza czwarta porażka w tym sezonie. GKS Tychy z kolei wciąż pozostaje z kompletem zwycięstw przed własną publicznością. Naszą drużynę czeka długi powrót do Suwałk...
PO MECZU
Przegrywamy 1:2 w Tychach, choć w 90 minucie remisowaliśmy to spotkanie. Oby ta bramka nie podłamała morale naszych zawodników...
90+4
KONIEC MECZU! PRZEGRYWAM PO BRAMCE STRACONEJ W DOLICZONYM CZASIE GRY!
90+2
GOL! NIESTETY! GKS TYCHY! W doliczonym czasie gry do bramki trafia Dario Kristo. PORAŻKA!
90
Sędzia dolicza 4 minuty!
89
ZMIANA! W WIGRACH! Z boiska schodzi Sauczek, na boisku pojawia się Furst.
89
ŻÓŁTA KARTKA! Żółtą kartkę otrzymuje Kristo (GKS Tychy).
88
Ataki gospodarzy, my bronimy się przed swoim polem karnym.
85
Gospodarze próbują zdobyć bramkę dającą im zwycięstwo!
80
Bramka w końcówce daje nam szczęśliwy remis w tym spotkaniu. Teraz obronić ten wynik!
78
GOOOOL! WIGRY! Samobójcze trafienie Szeligi z GKS-u Tychy!
74
ZMIANA! Reaguje na wydarzenia boiskowe trener Fedoruk! Z boiska schodzi Sabiłło, na boisku pojawia się Żebrakowski.
73
ZMIANA! Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Piąstkowski, na boisku pojawia się Lewicki.
73
ŻÓŁTA KARTKA! Kolejny kartonik dla naszego zawodnika! Żółtą kartkę otrzymuje Sauczek (Wigry Suwałki).
70
ŻÓŁTA KARTKA! Żółtą kartkę otrzymuje Matuszewski (Wigry Suwałki).
69
Co raz ostrzej na boisku! Gospodarze nie chcą dopuścić naszych zawodników pod swoje pole karne!
68
ZMIANA! Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Steblecki, na boisku pojawia się Moneta.
63
Wigry próbują swoich szans z kontrataku!
59
ŻÓŁTA KARTKA! W GKS-ie! Żółtą kartkę otrzymuje Steblecki (GKS Tychy).
58
Zaostrzyła nam się gra w Tychach. Faul za faulem.
56
Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Gierach, na boisku pojawia się Bartczak.
51
ŻÓŁTA KARTKA! W WIGRACH! Żółtą kartkę otrzymuje Karankiewicz.
46
Gramy!
PRZERWA
Po pierwszej połowie przegrywamy 0:1, Adam Fedoruk musi coś zmienić w naszej grze jeśli nie chcemy tego przegrać!
45
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
40
Wigry Suwałki w niskim pressingu. Wyszukują swoich szans z kontrataku.
35
ŻÓŁTA KARTKA! W TYCHACH! Kartonik dla Piątkowskiego.
25
Bez zmian wyniku w Tychach. Typowy mecz walki.
19
Świetne dośrodkowanie Łukasza Grzeszczyka w pole karne gości, a akcję celnym strzałem głową kończy Kacper Piątek.
16
GOL! NIESTETY! DLA GKS-u! Gola zdobywa uderzeniem z główki Kacper Piątek.
10
Uderzenie Joel Huertasa sprzed pola karnego. Bez trudu dla bramkarza Tychów!
7
Strzał Keon Daniela z dystansu. Obok bramki!
5
Spokojny początek spotkania w wykonaniu obu zespołów.
1
Gramy!
PRZED MECZEM
Zaraz zaczynamy! Zawodnicy wychodzą na boisku.
Jedenastka Wigier:
Kąkolewski – Gierach, Sołdecki, Aftyka, Sabiłło, Matuszewski, Huertas, Piekarski, Karankiewicz, Sosnowski, Sauczek.
Skład gospodarzy
Jałocha – Biernat, Mańka, Kowalczyk, Grzeszczyk, Krišto, Steblecki, Szeliga, Piątkowski, Keon Daniel, Piątek.
Do meczu pozostało 25 minut. Za chwilę podamy wyjściowe jedenastki obu ekip.
Spotkania GKS-u Tychy z Wigrami nie pokaże żadna telewizja. Początek spotkania o godzinie 18.
Witamy w relacji LIVE z meczu wyjazdowego Wigier Suwałki, którzy podejmą dzisiaj GKS Tychy.