22.06.2026

70-letnia Suwalczanka w trakcie libacji dźgnęła męża nożem

Suwalscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań, gdzie doszło do awantury małżeńskiej. W jej trakcie 70 - letnia kobieta zraniła nożem swojego męża. Mężczyzna trafił do szpitala, a kobieta do policyjnej celi.

Suwalscy policjanci otrzymali zgłoszenie o rannym mężczyźnie w jednym z mieszkań. Skierowani na miejsce funkcjonariuszez zastali małżeństwo. Z relacji 75 - latka wynikało, że został ugodzony nożem. Mężczyzna miał ranę brzucha. J

Jak ustalili policjanci małżonkowie wcześniej wspólnie spożywali alkohol. W pewnym momencie między nimi doszło do awantury, podczas której 70 -latka zraniła męża nożem, powodujac ranę brzucha. Kobieta została zatrzymana. Ranny 75 - latek trafił do szpitala.

Suwalczanka usłyszała zarzut uszkodzenia ciała. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło i fot. KMP Suwałki 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.22.2026 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2226 4.3080
USD 0.00% 3.6134 3.6864
GBP 0.00% 4.8314 4.9290
CHF 0.00% 4.5222 4.6136
Dodaj nowe ogoszenie