12.12.2022

Bo zdrowie to największy dar. Rodzinne Centrum Medyczne w Suwałkach

Rodzinne Centrum Medyczne w Suwałkach, to miejsce, w którym troską obejmuje się całą rodzinę.

Wykwalifikowana kadra, nowoczesny sprzęt, otoczenie przyjazne najmłodszym i bardzo szeroki wachlarz świadczonych usług – wszystko to sprawia, że z pomocy specjalistów Rodzinnego Centrum Medycznego korzysta coraz więcej mieszkańców nie tylko Suwałk, ale też regionu.

Rodzinne Centrum Medyczne posiada w ofercie m.in.: centrum pediatrii, pulmonologię dziecięcą, gastrologię dziecięcą, nefrologię dzieciecą, logopedie, psychologie dziecięcą oraz dorosłych, rehabilitację dzieci i dorosłych,  medycynę estetyczną, badania i diagnostykę, pracownię USG.

Badania i diagnostyka

W laboratorium Suwalskiego Rodzinnego Centrum Medycznego niezwykle istotna jest jakość wyników oraz dbałość o pacjenta, zwłaszcza, gdy mowa o naszych pociechach. Wykwalifikowana kadra oraz nowoczesne analizatory zapewniają rzetelność obsługi oraz wykonywanych analiz i badań.

- Młodzi pacjenci, którzy odwiedzą nas, by wykonać badania, mogą liczyć na szczególną troskę i opiekę. Nasz personel dokłada wszelkich starań, by pobranie materiału do badań odbyło się bezstresowo oraz zostawiło jak najmilsze wspomnienia – zapewnia Aneta Schmidt.

W laboratorium Suwalskiego Rodzinnego Centrum Medycznego można wykonać niemal wszystkie badania – nie tylko ogólne, ale też z zakresu hematologii i koagulologii, biochemii i immunochemii.

Z wynikami można zapoznać się on- line.

Centrum oferuje dojazd do pacjenta, także mieszkającego poza Suwałkami.

Badanie USG

Badanie narządów wewnętrznych jest ważne w każdym wieku. Badanie USG pozwala w sposób sprawny i nieinwazyjny obejrzeć kształt oraz wielkość narządów wewnętrznych. Dzięki temu, iż jest to badanie obrazowe, można wykryć różne nieprawidłowości zależne od tego, jaki narząd poddajemy badaniu.

Technologia używana przy badaniu to fale akustyczne o wysokiej częstotliwości. Ludzkie ucho nie jest w stanie ich usłyszeć, a co ważne – są bezpieczne, w przeciwieństwie do niektórych bardziej inwazyjnych badań. Badanie USG wymaga odpowiedniego przygotowania, o czym wcześniej szczegółowo informuje lekarz.

Rodzinne Centrum Medyczne w Suwałkach zaprasza na USG wszystkich narządów, także na USG bioderek.

USG bioderek to jedno z najważniejszych badań, jakim poddawane jest dziecko w pierwszych tygodniach życia. Dzięki niemu można uzyskać obraz wewnętrznej struktury biodra, kości udowej oraz jej kieszeni, co ma ogromne znaczenie, ponieważ pozwala na wczesne wykrycie wszelkich nieprawidłowości

W Suwalskim Rodzinnym Centrum Medycznym można się również nauczyć zdrowego stylu życia podczas spotkań z psychodietetykiem.

Psychodietetyk to osoba posiadająca wiedzę, która łączy dwie dziedziny, mianowicie wiedzę dotyczącą diety i zdrowego odżywiania oraz wiedzę psychologiczną. Dzięki temu może uświadomić pacjentowi, jak ważna jest relacja pomiędzy tym co spożywamy, a stanem naszego zdrowia. Często nie jesteśmy nawet świadomi, skąd biorą się złe nawyki żywieniowe.

W obecnych czasach coraz częściej jemy pożywienie, które nie zawsze jest do końca wartościowe, co więcej – czasem może szkodzić. Objawy wskazujące na potrzebę konsultacji to: otyłość, niedowaga, nieprawidłowe nawyki żywieniowe, zaburzenia odżywiania takie jak bulimia czy anoreksja, brak kontroli nad jedzeniem.

Zajmijmy się zdrowiem – tym co mamy najcenniejszego!

Rodzinne Centrum Medyczne ul. 1-go Maja 25 w Suwałkach

Telefon

+48 87 568 27 00
+48 500 505 466

https://rodzinnecentrum.pl

biuro@rodzinnecentrum.pl

rejestracja@rodzinnecentrum.pl

(material partnera)

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
09.28.2023 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
27.09.2023

Magazynier

27.09.2023

Spawacz

Dodaj nowe ogoszenie