05.04.2024

Chcemy jeszcze wiele rzeczy zrobić i poprawić. Komitet Czesława Renkiewicza podsumował kampanię

Konferencja prasowa poświęcona podsumowaniu kampanii wyborczej Komitetu Wyborczego Wyborców „Razem dla Suwałk – Czesław Renkiewicz” odbyła się dziś (5 kwietnia) w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach. Wydarzenie to zrzeszyło członków komitetu i przedstawicieli mediów.

Jeden z kandydatów do Rady Miejskiej, Grzegorz Gorlo, wyraził swoją opinię na temat kampanii wyborczej, nazywając ją "kampanią bez wyrazu i bez ofert", odnosząc się do propozycji innych komitetów. Natomiast Czesław Renkiewicz, ponownie ubiegający się o urząd prezydenta Suwałk, podkreślił różnorodność działań podejmowanych w ramach kampanii, włączając w to spotkania z mieszkańcami oraz rozmowy z różnymi grupami społecznymi.

W apelu do mieszkańców, Czesław Renkiewicz zauważył niski poziom frekwencji w poprzednich wyborach i zachęcał do udziału w głosowaniu, mając nadzieję na osiągnięcie przynajmniej 50 procentowej frekwencji. Kampania komitetu opierała się na różnych kanałach informacyjnych, z dużym naciskiem na media społecznościowe, gdzie publikowane były zarówno materiały statyczne, jak i wideo prezentujące program oraz kandydatów.

Podczas konferencji głos zabrali także sami kandydaci. Grzegorz Gorlo podkreślił swoje doświadczenie w podejmowaniu trudnych decyzji, natomiast Roman Rynkowski i Zdzisław Przełomiec mówili o intensywnym charakterze kampanii i analizie potrzeb mieszkańców. Kamil Klimek z kolei podkreślił wagę dopracowania programu, aby lepiej odpowiadał na realne potrzeby społeczności.

Program „Razem dla Suwałk” zawiera szereg propozycji adresowanych do różnych grup społecznych, z nadzieją na zdobycie przynajmniej 10 mandatów w Radzie Miejskiej.

Liczymy na Państwa głosy 7 kwietnia. Bądźmy razem - zróbmy jeszcze więcej!


Pełny zapis konferencji prasowej: https://fb.watch/rfyEcPTpcn/

Bądźmy razem. Zróbmy jeszcze więcej! 

KWW "Razem Dla Suwałk" Czesław Renkiewicz: https://razemdlasuwalk.pl

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
05.20.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie