01.11.2023

Firma Walmar Drażba wprowadza nowe światowe marki tańszych opon na nasz rynek

Walmar Drażba z siedzibą w Suwałkach i oddziałami w Białymstoku, Pruszczu Gdańskim i Redzie od ponad 30 lat jest jednym z największych dystrybutorów i serwisów ogumienia do samochodów osobowych i ciężarowych, pojazdów i maszyn rolniczych i przemysłowych.

Przez lata działalności firma była wielokrotnie nagradzana przez partnerów – światowych potentatów w tej branży, jak Goodyear, Continental czy Michelin. Olbrzymie doświadczenie owocuje troską o klientów z naszego regionu, którzy równą wagę przywiązują do jakości, jak i do ceny ogumienia. Nie bez przyczyny krajowa premiera wypuszczonych przez Goodyear w przystępnej cenie opon linii SAVA miała miejsce  właśnie na terenie firmy Walmar Drażba przy ul. Wojska Polskiego 68 w Suwałkach.

Firma sprzedaje opony w cenach internetowych, uruchomiła platformę Oponyrolnika.pl a także, głównie z myślą o dojeździe do rolników, mobilny serwis opon działający w promieniu 200 km od siedziby.

- Ciągle, zwłaszcza w dobie inflacji, z którą od kilku lat mamy do czynienia, poszukujemy nowych kontaktów, urozmaicamy ofertę o tańsze opony dobrej jakości – mówi Walerian Drażba, założyciel i prezes rodzinnej spółki, którą prowadzi z synem, Tomaszem.  – Ostatnio nawiązaliśmy współpracę z producentami z Azji, skąd sprowadzamy globalne już marki – Ascenso oraz Evergreen.

Opony Evergreen przetestowali w swoich samochodach pracownicy Walmaru i zdążyli już je rozreklamować pocztą pantoflową.  

- Evergreen produkuje opony o niskim poziomie hałasu i niższych oporach toczenia nie tylko do aut osobowych, ale tez do samochodów ciężarowych. Sprawdziliśmy je w swojej flocie i możemy tylko potwierdzić znakomite oceny -mówi Walerian Drażba.

Marka Evergreen cieszy się też dobrą reputacją w zakresie bezpieczeństwa i wydajności w ponad 100 krajach na całym świecie, niedawno zdobyła jedną z najważniejszych nagród w branży.   

Indyjskie Ascenco podbija natomiast rynek opon terenowych - do traktorów, innych pojazdów rolniczych, budowlanych, przemysłowych, drogowych, maszyn wolnobieżnych.

Walmar Drażba sprzedaje opony niemal wszystkich światowych marek. Można je kupić drogą elektroniczną, jak i na miejscu, w siedzibie firmy, w której wszelką pomocą i dużą wiedzą służą doświadczeni pracownicy.  

Trwa sezon wymiany opon na zimowe. Żeby skorzystać z tej usługi, wystarczy umówić się przez internet lub telefonicznie. Firma oferuje też przechowywanie ogumienia.

Pracownicy firmy Walmar, co ważne przed nadejściem zimy, sprawdzą też stan akumulatora, doradzą w jego doborze.  W salonie przy ul. Wojska Polskiego znajdziemy akumulatory do wszystkich rodzajów samochodów i pojazdów.

Więcej informacji i szczegółów znajdą Państwo na walmar.com.pl

 oraz oponyrolnika.pl

 

 

(materiał partnera)

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.23.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
22.06.2024

Pomoc magazyniera

Dodaj nowe ogoszenie