15.05.2020

Gmina Bakałarzewo. Na czytelników czekają kolorowe maseczki

Kolejne piękne maseczki różnych kolorów, rozmiarów i fasonów trafiły do Biblioteki i czekają na odbiór przez naszych czytelników i potrzebujących mieszkańców Gminy Bakałarzewo.

- Zapraszamy swoich czytelników oraz wszystkich tych którzy nie posiadajÄ… maseczek wielokrotnego użytku do zgÅ‚aszania siÄ™ po nie do Biblioteki. Maseczki można odbierać od poniedziaÅ‚ku do piÄ…tki w godz. 9.00 – 14.00 przed wejÅ›ciem do budynku Biblioteki. JednoczeÅ›nie można zwracać wypożyczone książki. Wszelkich informacji udzielamy pod nr tel. 875694065 – zachÄ™ca Renata Naumowicz, kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w BakaÅ‚arzewie.

W ostatnich tygodniach uszyto ponad 350 maseczek różnych rozmiarów i kolorów.

Pierwsze maseczki wielokrotnego użytku trafiÅ‚y do czytelników zwracajÄ…cych wypożyczone książki, do czÅ‚onków zespoÅ‚ów ludowym dziaÅ‚ajÄ…cych przy Bibliotece oraz do najbardziej potrzebujÄ…cych mieszkaÅ„ców Gminy BakaÅ‚arzewo.

Biblioteka i Urząd Gminy w Bakałarzewie dziękują wszystkim osobom zaangażowanym w społeczną akcję szycia maseczek. Są to:

- soÅ‚tysowa wsi ZdrÄ™by Daniela Omilian wraz z teÅ›ciowÄ… LeokadiÄ… Omilian i córkami UlÄ… i EwelinÄ…,

- Bogusława Kaplińska ze wsi Zdręby,

- Halina Urbanowicz z Bakałarzewa,

- Irena Żukowska z Bakałarzewa,

- sołtysowa wsi Słupie Hanna Anna Domańska Jaszczurowska,

- Edyta i Marcin Jeglińscy z Karasiewa

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
12.18.2025 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2226 4.3080
USD 0.00% 3.6134 3.6864
GBP 0.00% 4.8314 4.9290
CHF 0.00% 4.5222 4.6136
Dodaj nowe og³oszenie