Ośrodek Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki w Płocicznie-Osiedle gościł w niedzielę uczestników pikniku z okazji Dnia Dziecka.
Debiutancki koncert daÅ‚a Grupa Musicalowa dziaÅ‚ajÄ…ca przy OCiKGS pod kierunkiem Natalii Roguckiej-Górskiej. MÅ‚odzi artyÅ›ci zaprezentowali swoje umiejÄ™tnoÅ›ci z wielkim zaangażowaniem, zdobywajÄ…c gromkie brawa.
Dużą atrakcjÄ… byÅ‚a również możliwość obejrzenia sprzÄ™tu wykorzystywanego przez strażaków i policjantów oraz rozmowy z funkcjonariuszami, a także degustacja sÅ‚odkich przysmaków przygotowanych przez Panie z KoÅ‚a GospodyÅ„ Wiejskich.
ByÅ‚y animacje i zabawy - tworzenie kolorowych breloków, malowanie, tor przeszkód oraz dmuchana zjeżdżalnia.
ŹródÅ‚o i fot. OCiKGS








