04.11.2021

Gmina Suwałki. Rozbudowa ośrodka w Brodzie Nowym dobiegła końca [zdjęcia]

Data 26 października 2021 roku przeszła do historii Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego (OREW) w Brodzie Nowym. Po latach zbiórek i starań placówka otaczająca opieką dzieci z niepełnosprawnościami zakończyła rozbudowę.

OREW powiększył powierzchnię dwukrotnie, pojawiły się nowe sale, gabinety i łazienki oraz winda, której bardzo brakowało. To wielka zmiana dla podopiecznych i opiekunów. Pieniądze na inwestycję pochodziły z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego i zbiórek prowadzonych między innymi podczas corocznych edycji "Balu Wójta Gminy Suwałki" oraz koncertów, które współorganizowała Gmina Suwałki.

W uroczystym otwarciu wzięli udział liczni, sprzyjający placówce goście. Były gratulacje, życzenia i podziękowania. Zbigniew Mackiewicz, wójt gminy Suwałki podkreślał rolę wszystkich, którzy dokładali swoje cegiełki do rozbudowy, czy to uczestnicząc w koncertach, czy licytując przedmioty podczas corocznego balu.

- Jest mnóstwo osób, które przyczyniły się do rozwoju Ośrodka. Wszystkim składam najserdeczniejsze podziękowania - mówił wójt.

 Źródło: Gmina Suwałki

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.22.2026 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2226 4.3080
USD 0.00% 3.6134 3.6864
GBP 0.00% 4.8314 4.9290
CHF 0.00% 4.5222 4.6136
Dodaj nowe ogoszenie