W Szkole Podstawowej w Słobódce odbyły się Gminne Zawody w Strzelectwie Sportowym o Nagrodę Dyrektora Szkoły. Udział w nich wzięły szkoły z terenu Gminy Szypliszki reprezentowane przez trzyosobowe drużyny chłopców i dziewcząt.
Nagrody dla każdego uczestnika za udział ufundowali i wręczyli Dyrektor Szkoły Podstawowej w Słobódce Marek Zdancewicz oraz Kierownik Świetlicy Gminnej w Szypliszkach Józef Murawski.
Źródło: Świetlica Gminna w Szypliszkach








