W sali Świetlicy Gminnej w Szypliszkach odbyło się spotkanie opłatkowe dla osób samotnych z terenu gminy, pracowników urzędu gminy i jednostek podległych oraz zaproszonych gości. Takie spotkania to już tradycja w Gminie Szypliszki. Odbywają się już od ponad dziesięciu lat.
Jak co roku, organizatorem był Wójt Gminy Szypliszki Mariusz Grygieńć wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Świetlicą Gminną. W spotkaniu uczestniczyli również uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kaletniku, którzy przygotowali i przedstawili program artystyczny, związany z okresem Bożego Narodzenia. Ogień betlejemski dostarczyli natomiast harcerze III Drużyny Starszoharcerskiej „Ingiel” ze Słobódki.
Urząd Gminy w Szypliszkach








