22.12.2017

Gmina Szypliszki. Samotni, władze gminy, dzieci. Wszyscy spotkali się na wspólnej wigilii [zdjęcia]

W sali Świetlicy Gminnej w Szypliszkach odbyło się spotkanie opłatkowe dla osób samotnych z terenu gminy, pracowników urzędu gminy i jednostek podległych oraz zaproszonych gości. Takie spotkania to już tradycja w Gminie Szypliszki. Odbywają się już od ponad dziesięciu lat.

Jak co roku, organizatorem był Wójt Gminy Szypliszki Mariusz Grygieńć wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Świetlicą Gminną. W spotkaniu uczestniczyli również uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kaletniku, którzy przygotowali i przedstawili program artystyczny, związany z okresem Bożego Narodzenia. Ogień betlejemski dostarczyli natomiast harcerze III Drużyny Starszoharcerskiej „Ingiel” ze Słobódki.

Urząd Gminy w Szypliszkach

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.25.2026 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2226 4.3080
USD 0.00% 3.6134 3.6864
GBP 0.00% 4.8314 4.9290
CHF 0.00% 4.5222 4.6136
Dodaj nowe ogoszenie