20.10.2021

Gmina Suwałki. Rusza odbiór azbestu

Urząd Gminy Suwałki informuje, że do 12 listopada prowadzony będzie odbiór odpadów przez firmę CDD POLSKA SADOWSKA Spółka Komandytowa z siedzibą w Hajnówce.

Odpady zawierające azbest zostaną odebrane z posesji, na których odbiór wnioski wpłynęły w okresie od 31.03.2020 roku do 20.07.2021 roku.

W celu umówienia konkretnego terminu odbioru odpadów azbestowych z posesji, pracownicy ww. Spółki będą kontaktować się telefonicznie (dotyczy tylko mieszkańców, którzy w ww. terminie złożyli wnioski o usunięcie wyrobów zawierających azbest).

Urząd Gminy prosi o odbieranie telefonów oraz osobiste uczestnictwo przy odbiorze m.in. celem podpisania stosownych dokumentów.

Wnioski mieszkańców gminy Suwałki złożone po 20 lipca 2021 roku będą realizowane w 2022 roku. Natomiast wnioski na odbiór odpadów zawierających azbest przyjmowane są cały rok. Należy je składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Gminy Suwałki.

 

Źródło: Urząd Gminy Suwałki

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.22.2026 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2226 4.3080
USD 0.00% 3.6134 3.6864
GBP 0.00% 4.8314 4.9290
CHF 0.00% 4.5222 4.6136
Dodaj nowe ogoszenie