13.04.2025

IX Integracyjny Turniej Bowlingowy w Suwałkach. Sami zwycięzcy [wideo i zdjęcia]

Aż 72 zawodników z 12 placówek z województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego rywalizowało w trzech kategoriach wiekowych i świetnie się bawiło w kręgielni MK Bowling w Suwałkach.

Podlaskie Stowarzyszenie Terapeutów i Uczniowski Klub Sportowy Grom przy Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej Bajka zorganizowali 9. już edycję Integracyjnego Turnieju Bowlingowego.

- Przez te wszystkie lata zdążyliśmy się poznać, bardzo dobrze czujmy się ze sobą i czekamy na ten dzień mówi Urszula Duda, dyrektor NTSP Bajka. – Tworzymy już zgrana paczkę. Spotykamy się, żeby w naszym życiu działo się coś pozytywnego, przyjemnego, radosnego.

- Staliśmy się przyjaciółmi, a nasze grono wiąż się powiększa – dodaje Karolina Miller. – W tym roku dołączył do nas Zespół Szkół nr 16 w Białymstoku. – Placówki, które są z nami od lat, dzwonią, pytają kiedy odbędzie się turniej. To dowód na to, ze robimy dobrą robotę.

 

 

Bowling jest wspaniałym sportem dla wszystkich. Za każdym rzutem można się poprawić. To doskonała szkoła cierpliwości, czekania, przegrywania, ale tez znajdywania swoich pasji.

Wielu uczestników lapie bakcyla i później przychodzi do kręgielni już całymi rodzinami. To dodatkowa wartość tego turnieju.

WD

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
02.07.2026 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2226 4.3080
USD 0.00% 3.6134 3.6864
GBP 0.00% 4.8314 4.9290
CHF 0.00% 4.5222 4.6136
Dodaj nowe ogoszenie