22.09.2022

Już w ten weekend targi na Osiedlu Piano Park

W dniach 24 - 25 września na terenie inwestycji „Piano Park” w północnej części Suwałk przy ul. Pileckiego odbędą się IV targi „Racis i Importex”. Podczas targów będzie można obejrzeć między innymi trzy wykończone pod klucz apartamenty o przekrojowych wielkościach.

Początek jesieni to kolejna edycja targów dewelopersko -  wnętrzarskich. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 24 - 25 września na terenie inwestycji „Piano Park” przy ulicy Pileckiego w Suwałkach (na terenie inwestycji Piano Park).

Targi odbywają się w sobotę w godzinach 10 - 17, a w niedzielę od 10 do 15.

Wydarzenie jest wspólnie organizowane z suwalskim liderem segmentu materiałów wykończeniowych – Firmą PSB Importex, która przygotowała specjalne upusty i rabaty na zamówienia dokonane w dniu targów jak również osób nabywających mieszkania w inwestycji Piano Park. W ofercie firmy klienci znajdują asortyment zarówno klasy ekonomicznej jak i premium, a wykwalifikowany personel dopasuje wyposażenie w zależności od potrzeb klienta. Będzie też możliwość zapoznania się z projektami pomieszczeń w różnym stylu na stoisku projektanta czy omówienia wykonania wstępnego projektu własnej łazienki.

Specjalnie dla odwiedzających targi Gości przygotowane zostaną  wyjątkowe pokazy wybranych apartamentów w zrealizowanym budynku. Pierwszy z nich to przestronny, w pełni wykończony i zaaranżowany apartament o powierzchni 62 m2 i kolejne, mniejsze 50m2 i 36m2  w stanie pod klucz. Goście targów będą mogli naocznie zapoznać się z wyglądem apartamentów i mieszkań realizowanych przez firmę Racis Development.

Jest to IV edycja targów dewelopersko  - wnętrzarskich organizowanych przez firmę Racis Development i PSB Importex i jak do tej pory są to największe targi w regionie o takim profilu. W tym roku odwiedzić będzie można około 30 stoisk z branży budowlano - wykończeniowej. Na targach prezentować się będą najbardziej polecani producenci armatury łazienkowej, płytek kuchennych, łazienkowych czy podłogowych, mebli łazienkowych, grzejników  tj. GROHE, CERSANIT, DEFTRANS, OMNIRES, ALPLAST ROCA, GEBERIT, NETTO CERAMIKA, TUBĄDZIN, PRZYSUCHA i wiele innych.

Odwiedzić również będzie można ekspozycje targowe i stoiska z meblami kuchennymi i wyposażeniem kuchni: PYRAMIS, STOLKAR, FRANKE, GALICJA.  W tej edycji targów zaprezentuje się również firma MAX ELEKTRO-ARDOM z RTV i AGD, jak również Salon Meblowy LUDWIK z meblami młodzieżowymi i dziecięcymi, jak również producenci farb i dekoracji : DULUX, GARDINIA, REIS. Na targach będzie można zapoznać się z ofertą zakupu drzwi podłóg i paneli, marek: SALAG, VOSTER, CLASSEN, KRONOORYGINAL, KRONOPOL, INVADO, ERKADO.  

Wystawcy będą prezentować swoje materiały w hali garażowej, dzięki czemu odwiedzający nie będą narażeni na warunki atmosferyczne. W czasie imprezy targowej będzie można zapoznać się szczegółowo z ofertą zakupu apartamentów w inwestycji: Piano Park, Perła Południa, Villa Park & SPASpecjalnie dla najmłodszych Gości targów organizatorzy Racis Development oraz PSB Importex przygotują słodki poczęstunek i zabawy na świeżym powietrzu a na dorosłych czeka aromatyczna kawa.

Serdecznie zapraszamy.

Wjazd i wejście na targi główną bramą wjazdową na Osiedle Piano Park.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Zapraszamy na relację na żywo


Ślepsk Malow Suwałki


Trefl Gdańsk

06.10.2022
21:00

Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
10.06.2022 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.7590 4.8552
USD 0.00% 4.7928 4.8896
GBP 0.00% 5.4483 5.5583
CHF 0.00% 4.8609 4.9591
Dodaj nowe ogoszenie