- Trudno było ocenić, który ogród jest piękniejszy, bo każdy jest niepowtarzalny, tworzony z pasją, w każdy wkłada się wiele czasu i serca - tak komisja podsumowała tegoroczną edycję konkursu na najpiękniejszy ogród w Gminie Bakałarzewo.
Ostatecznie, po oględzinach, za najpiękniejsze uznano dwa ogrody - należący do Państwa Heleny i Tadeusza Waraksów w Kotowinie i ogród Pani Janiny Chlebus w Bakałarzewie.
Ogrody oceniane były pod kątem ogólnego wrażenia, a także pomysłów na zagospodarowanie zieleni. Pod uwage brany był również dobór roślin, pomysłowość i organizacja miejsc do wypoczynku.
Zdjęcia: UG Bakałarzewo








