10.07.2024

MediaMarkt wkracza do Suwałk – nie przegap wielkiego otwarcia pełnego technologii!

Już 11 lipca Suwałki staną się prawdziwym centrum technologicznych nowinek i niepowtarzalnych okazji. Tego dnia MediaMarkt, lider w sprzedaży sprzętu elektronicznego, AGD i RTV w Europie, otwiera swój pierwszy sklep w mieście.

Będzie to niepowtarzalna okazja, by przekonać się, jak fascynujące mogą być nowoczesne technologie!

Oficjalne otwarcie sklepu odbędzie się 11 lipca o godzinie 8:00. Tego dnia na gości czekać będzie mnóstwo atrakcji i niepowtarzalnych, limitowanych ofert, z których naprawdę warto skorzystać! 

Uroczyste otwarcie i liczne atrakcje 

Z samego rana oficjalnie zostanie przecięta wstęga. Na miejscu przygotowano szereg atrakcji, które sprawią, że czas na zakupach będzie jeszcze przyjemniejszy. Co czeka na nas 11 lipca w Suwałkach?

MediaMarkt to przede wszystkim technologie - nie mogło ich więc zabraknąć podczas otwarcia! Dlatego w tym dniu, wszyscy którzy zdecydują się odwiedzić market będą mieli wyjątkową okazję, aby spotkać się z… robotami! Jednym z nich jest Robot Pepper, który został specjalnie zaprojektowany do interakcji z ludźmi. W dniu otwarcia, będzie zabawiał klientów dedykowanymi żartami, grami, tańcem i rozmowami, prezentując przy tym możliwości współczesnej robotyki. Robot piesek z kolei jest interaktywnym robotem, który reaguje na komendy i bawi się z ludźmi. Niezapomniane wrażenia i otwartość na nowe technologie – wszystko to znajdziesz 11 lipca w MediaMarkt w Suwałkach, nie możesz tego przegapić!

Aby umilić ten wyjątkowy dzień MediaMarkt, wraz z markami dostępnymi na co dzień na półkach sklepu, zapraszają do specjalnie przygotowanych stref z atrakcjami! Na miejscu na klientów będzie czekała pyszna, aromatyczna kawa oraz owsiane ciasteczka. Ale to nie wszystko… Partnerzy marki w swoich specjalnych strefach zadbają także odpowiednio o głodomorów! Dodatkowo wyjątkowe, przygotowane na tę okazję licytacje przyniosą możliwość zdobycia atrakcyjnych sprzętów w bardzo korzystnych cenach. Jeśli od jakiegoś czasu rozglądaliście się za nowym sprzętem elektronicznym, kto wie, może akurat 11 lipca będziecie mieli niepowtarzalną okazję go wylicytować w niesamowicie atrakcyjnej cenie? Przekonajcie się sami!

- Razem z całym zespołem MediaMarkt w Suwałkach serdecznie zapraszamy mieszkańców i gości do odwiedzenia naszego sklepu i wspólnego świętowania otwarcia. Oferujemy nie tylko atrakcyjne rabaty, ale przede wszystkim świetną zabawę dla wszystkich, niezależnie od wieku. Jestem również niezmiernie zadowolony z możliwości współpracy z lokalną społecznością Suwałk. Wraz z naszym partnerem Electrolux rozpoczynamy naszą działalność w mieście, wspierając miejscowe instytucje opiekuńcze. Naszym celem jest tworzenie lepszych warunków nauki i rozwoju dla mieszkańców. Na początek wesprzemy podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Suwałkach, dostarczając nowoczesne technologie dla najmłodszych. Chcemy dokonywać pozytywnych zmian w społecznościach i mamy nadzieję, że nasze działania przyniosą oczekiwane rezultaty. Wierzymy, że łącząc globalną perspektywę z lokalnym działaniem, możemy realnie wpływać na jakość życia mieszkańców. Serdecznie zapraszam Państwa do odwiedzenia naszego sklepu podczas wielkiego otwarcia. Będzie to doskonała okazja, aby wspólnie odkryć możliwości, jakie oferuje nowoczesna technologia, a jednocześnie rozpocząć nowy rozdział w historii naszej firmy w Suwałkach – zaprasza Tomasz Milewski, Menadżer Sklepu MediaMarkt w Suwałkach.

Wyjątkowa oferta 

W dniu otwarcia klienci będą mogli także skorzystać z wyjątkowych promocji na szeroką gamę produktów. Powitalne SuperRabaty sięgną do nawet -75%! Oferta sieci obejmuje sprzęt AGD i RTV, komputery, smartfony, akcesoria oraz najnowsze technologie mobilne. Sklep MediaMarkt w Suwałkach zapewni mieszkańcom miasta profesjonalne doradztwo oraz szeroki wybór produktów, które spełniają najwyższe standardy jakości. A fachowi doradcy pomogą w wyborze sprzętu dostosowanego do indywidualnych potrzeb i stylu życia kupujących. Dodatkowo nabyte urządzenia mogą zostać dostarczone i zainstalowane, ustawienia skonfigurowane dostosowując je do potrzeb klienta. A to jeszcze nie wszystko! Z MediaMarkt nie trzeba się martwić o dodatkowe ubezpieczenie sprzętu, pracownicy sklepu pomogą i doradzą także w tej kwestii. W MediaMarkt można zostawić też zużyte urządzenie, a sklep zajmie się jego odpowiednią utylizacją. Co więcej, w ramach usługi „Oddaj – Zyskaj – Kupuj taniej!” za oddane do recyklingu stare urządzenie można odebrać kartę podarunkową i wykorzystać ją przy zakupie nowego sprzętu! Sieć oferuje także wynajem urządzeń elektronicznych, dzięki czemu można cieszyć się zawsze na bieżąco nowymi technologiami.

Obecność 11 lipca na otwarciu sklepu MediaMarkt to doskonała okazja, aby poznać aktualną ofertę, zobaczyć najnowsze technologie i skorzystać z wyjątkowych promocji oraz atrakcji. Przyjdź do sklepu przy ul. Jana Pawła II 2, zanurz się w świecie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i weź udział w ekscytujących licytacjach. Czekamy na Ciebie już od godziny 8:00!

(materiał partnera)

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.19.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie