15.05.2020

Niespodzianka dla rodziców na rocznicę ślubu

Wydawać by się mogło, że rocznica ślubu to okazja do świętowania tylko dla małżonków. Uważam jednak, że dzieci również powinny celebrować kolejne lata związku swoich rodziców, ponieważ dzięki temu się urodziły!

Warto przypominać mamie i tacie na każdym kroku, jak są dla nas ważni i wykorzystywać do tego każdą okazję, która się nadarzy. Prezenty ślubne są oczywistością, jednak jaki prezent kupić rodzicom na rocznicę ślubu? Dobrze jest połączyć rękodzieło z atrakcją, którą będą mogli przeżyć tylko we dwoje lub z całą rodziną.

Im więcej rodzeństwa tym łatwiej! Poczujcie się znowu jak dzieci i przygotujcie dużą ramkę ze zdjęciami, do której dołączycie voucher na jedną z naszych atrakcji!

Lot balonem

Lot balonem to jedna z najbardziej romantycznych atrakcji jakie można sobie wyobrazić, idealna na prezent rocznicowy. Jeżeli tylko rodzice nie mają problemów z lękiem wysokości to jest to doskonały sposób na spędzenie czasu tylko we dwoje. Majestatyczny lot, wszechogarniająca cisza i zapierające dech w piersiach widoki – właśnie to sprawia, że lot balonem jest tak wyjątkowy!

Najlepsze warunki do lotu balonem występują zwykle wczesnym rankiem lub późnym popołudniem, dlatego atrakcja najczęściej odbywa się o wschodzie lub zachodzie słońca. Czy to nie brzmi jak doskonałe rozpoczęcie lub zakończenie dnia przeznaczonego tylko dla nich dwojga?

 

 

Lot awionetką

Nic tak nie zbliża jak wspólnie przeżywane emocje. Dlatego warto z okazji rocznicy ślubu zafundować rodzicom niezapomnianą przygodę. Romantyczny lot awionetką to zastrzyk adrenaliny i zapierające dech w piersiach widoki, które na długo zapiszą się w ich pamięci. Jeżeli lot balonem nie wydaje się odpowiednim wyborem, to malutki samolot jest kolejną propozycją. Warunki są nieco inne oraz towarzyszą zupełnie inne emocje! Lot balonem charakteryzuje się ciszą i spokojem, z kolei awionetka jest urządzeniem bardziej dynamicznym. W obydwu atrakcjach podstawą jest podziwianie widoków z lotu ptaka, jednak samolot jest dedykowany raczej osobom z większą potrzebą intensywnych przeżyć.

 

Zobacz także: Symulator lotu na urodziny? - zostań pilotem w godzinę 

 

Rejs jachtem

Weekend pod żaglami to idealny prezent na rocznicę dla rodziców, którzy lubią aktywny wypoczynek nad wodą. Nie wymaga on żadnych uprawnień, ponieważ sterowaniem zajmuje się wykwalifikowana do tego osoba. Pozwól rodzicom na odrobinę beztroskiego relaksu wśród bezkresnych jezior i majestatu otaczającej fauny. W czasie wycieczki obdarowani będą mogli podziwiać z pokładu jachtu malownicze widoki. Panująca dookoła cisza, przerywana jedynie szumem wody i wiatru stwarza doskonałe warunki do relaksu i odpoczynku.

 

Wyprawa OFF ROAD

Wyprawa OFF ROAD z przewodnikiem po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej to prezent przeznaczony dla 1-6 osób. Rodzice mogą skorzystać z niego sami lub też zabrać ze sobą rodzinę bądź znajomych. Trasa wyprawy obejmuje zwiedzanie zamków jurajskich i łatwo dostępnych jaskiń o rozwinięciu poziomym. Obdarowani odwiedzą też punkty widokowe, miejsca rzadko odwiedzane przez turystów oraz Pustynię Błędowską. Jest to prezent dla osób, które zdecydowanie wolą odpoczywać aktywnie i niekoniecznie cieszą się z chwil spędzanych tylko w swoim towarzystwie. W końcu im więcej osób, tym weselej, prawda? Pozwól rodzicom odkryć zapomniane zakątki Jury i przeżyć niezapomnianą przygodę z bliskimi!

 

 

 

Wycieczka trasą gotyckich zamków

Twoi rodzice interesują się historią i lubią podróżować? Podaruj im w prezencie na rocznicę ślubu dwudniową wycieczkę szlakiem gotyckich zamków. Trasa wycieczki obejmuje zwiedzanie Grunwaldu, zamku w Malborku, Gniewie i Niedzicy. Przez cały czas trwania wycieczki rodzice będą mieli zapewnioną opieką przewodnika i pilota. Wycieczka obejmuje w pakiecie również nocleg w Malborku i pełne wyżywienie. Oferta doskonała zarówno dla profesjonalnych historyków, jak i dla entuzjastów. Wycieczka z przewodnikiem pozwala na jeszcze lepsze przeżywanie oraz odkrywanie tajemnic niewidocznych dla oka. Poza potężną dawką historii uczestnicy mają zapewniony nocleg oraz wyżywienie, więc nie muszą się już niczym martwić! Wymagany jest jedynie czas i chęci do odkrywania historii - reszta jest już zaplanowana!

 

Rodzinny lot helikopterem

Jesteście może jedną w tych aktywnych rodzin, dla których najlepszym przeżyciem jest to związane z dużą dawką adrenaliny? Prawdopodobnie lot awionetką jest już za Wami, więc nie zostało mi nic innego niż zaprosić Was na lot helikopterem dla 3 osób! Będziecie mogli się poczuć jak bohaterowie filmów akcji! Nad bezpieczeństwem będzie czuwał doświadczony pilot a przed lotem będziecie przeszkoleni i zdobędziecie wszelkie niezbędne informacje. Czas zakładać kaski i wyruszyć na przygodę życia!

 

 

Zestaw dla dwojga

Żaden z pomysłów nie przekonał Cię w 100%? A może jest zbyt dużo sióstr do przekonania i każda ma inny pomysł? W tej sytuacji proponujemy Zestaw dla dwojga, z którym rodzice sami wybiorą idealną atrakcję dla siebie w najlepszej lokalizacji! Blisko domu a może w górach? Zafundujcie rodzicom wachlarz ponad 200 możliwości w całej Polsce i niech spędzą dzień w wymarzony sposób!

Wybierając prezent na rocznicę ślubu dla rodziców pamiętaj by kierować się ich upodobaniami. Ważne jest też by odpowiednio dostosować poziom aktywności atrakcji do wieku, zdrowia i fizycznych możliwości rodziców. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że atrakcja, którą wybierzesz sprawi rodzicom prawdziwą radość i pozostawi po sobie piękne wspomnienia na kolejne wspólne lata.


Najlepsze prezenty na rocznicę na: https://prezentmarzen.com/

 

(materiał promocyjny)

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
01.21.2021 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4863 4.5769
USD 0.36% 3.7135 3.7885
GBP 0.54% 5.0643 5.1667
CHF 0.05% 4.1638 4.2480
21.01.2021

Doradca PZU

Dodaj nowe ogoszenie