06.02.2015

Olecko: 12-latka zaatakowana przez psa

Oleccy policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich 12–letnia dziewczynka została zaatakowana przez psa. Do zdarzenia doszło w miejscowości Wronki. Dziecko z zadrapaniami ciała zostało przetransportowane do szpitala w Suwałkach.

Do zdarzenia doszło w czwartek we Wronkach na terenie gminy Świętajno.

- Jak wstępnie ustalili policjanci 12–latka wyszła na spacer ze swoim kolegą. Wtedy dziewczynka została zaatakowana przez psa. W wyniku zdarzenia dziecko doznało zadrapań rąk, nóg, pleców, brzucha oraz klatki piersiowej i zostało przetransportowane do szpitala w Suwałkach – informuje sierżant sztabowy Justyna Sznel z biura prasowego Komendy Powiatowej Policji w Olecku.

W trakcie podjętych czynności funkcjonariusze ustalili, że pies należy do jednego z mieszkańców wsi Wronki. Mężczyzna spuścił psa z łańcucha na swojej posesji, aby się wybiegał i nie potrafił wyjaśnić w jaki sposób wydostał się on poza ogrodzenie.

Funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo okoliczności w których doszło do zdarzenia oraz czy były zachowane wszystkie środki ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia.

 

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
03.04.2026 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2226 4.3080
USD 0.00% 3.6134 3.6864
GBP 0.00% 4.8314 4.9290
CHF 0.00% 4.5222 4.6136
Dodaj nowe ogoszenie