22.06.2016

Piłkarskie sondy Suwałki24.pl. Mamy ekspertów

Nasi Czytelnicy mogą być dumni z wyników zarówno polskich piłkarzy, jak i swoich typowań. W sumie, niewiele pomylili się przy przewidywaniu rezultatu meczu z Niemcami i niemal bez pudła wskazali na wygraną z Ukrainą.

Przed starciem z mistrzami świata spora część kibiców poszła za głosem serca i postawiła na zwycięstwo Biało-Czerwonych. Naszą wygraną widziało 43 proc. głosujących. Padł remis 0:0, który przewidziało aż 33 proc. Na szczęście, nie sprawdziły się typy 24 proc. uczestników sondy, wskazujących na porażkę drużyny Adama Nawałki z Niemcami.

Wtorkowe zwycięstwo nad Ukrainą trafnie wytypowało aż 79 proc. naszych Czytelników. W Polaków zbytnio nie wierzyło lub kierowało się minimalizmem – „wystarczy nam remis i drugie miejsce w grupie” -   15 proc. Ledwie 6 proc. głosujących było przekonanych, że Polacy przegrają.

Bialo-czerwoni odnieśli historyczny sukces na mistrzostwach Europy – wyszli z grupy, awansowali do 1/8 finału. W najbliższą sobotę o godz. 15 w Saint- Etienne zmierzą się ze Szwajcarią.

Spotkania w fazie pucharowej muszą kończyć się rozstrzygnięciem. W przypadku remisu, zarządzana jest 30-minutowa dogrywka, a jeżeli i ona nie wyłoni zwycięzcy, decyduje konkurs rzutów karnych. W naszej sondzie wzrasta więc liczba możliwych odpowiedzi. Zapraszamy do udziału i przypominamy, że w naszych sondach z danego adresu IP można oddać tylko jeden głos w ciągu doby.