Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości na wyjątkowy festyn rodzinny z okazji Powitania Lata, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 4 lipca 2026 roku na placu szkolnym w Kaletniku.
To doskonała okazja, aby wspólnie, w radosnej atmosferze, rozpocząć sezon wakacyjny. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, świetną muzykę i pyszne jedzenie dla całych rodzin. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie wolny!
Szczegółowy program wydarzenia:
Godz. 17:00 – 20:00 Atrakcje dla dzieci i rodzin:
- Kolorowe dmuchańce
- Gry, animacje i wspólne zabawy
- Plecione warkoczyki oraz profesjonalne makijaże dla dzieci
- Słodkości i przekąski: pyszne lody, wata cukrowa oraz chrupiący popcorn
Godz. 20:00 – 24:00 Wieczorne występy i koncertowa energia:
- Żaneta Chmielewska – wyjątkowy występ wokalny
- Zespół Sisters – koncert pełen pozytywnej energii
- Dyskoteka Pod Letnim Niebem z DJ-em – wspólna zabawa taneczna pod gwiazdami do północy!
- Strefa Gastronomiczna:O podniebienia uczestników zadbają lokalni mistrzowie kuchni.
Na miejscu znajdziecie:
- Tradycyjne smaki na stoisku KGW „Kaletnik” w Kaletniku
- Wyśmienite potrawy serwowane przez Catering Kalinka
Organizatorzy:
Wójt Gminy Szypliszki
Gminna Biblioteka Publiczna w Słobódce
Partnerzy imprezy: KGW „Kaletnik” w Kaletniku, Sklep MJM, Catering Kalinka oraz OSP w Kaletniku.
Nie może Was tam zabraknąć! Zabierzcie ze sobą dobry humor, rodzinę, znajomych i przywitajmy lato wspólnie w Kaletniku!








