18.05.2020

Pożyczki dla zadłużonych bez BIK - gdzie ich szukać i jak z nich korzystać

Przez złą historię kredytową spotkałeś się z odmową udzielenia pożyczki? Nic straconego. Pożyczki dla zadłużonych jak najbardziej istnieją, trzeba tylko wiedzieć, gdzie ich szukać.

Nie zawsze łatwo je uzyskać, ale pamiętaj - pomoże Ci w tym każda forma dochodu. Najbardziej doceniany przez pożyczkodawców będzie dochód uzyskiwany z umowy o pracę, jednak nawet zasiłek dla bezrobotnych czy 500+ jest w stanie podnieść Twoją zdolność kredytową. Pożyczki bez BIK przydziela się nawet w kilkanaście minut od wysłania wniosku, więc nie zwlekaj, bo rozwiązanie Twoich problemów może okazać się banalnie proste.

Pożyczki dla zadłużonych - masz szansę spłacić swoje zobowiązania

Jeśli masz zaległe zobowiązania finansowe, z których nie potrafisz się wywiązać, pożyczki bez bik mogą być Twoją szansą na pozbycie się problemu. Pamiętaj jednak, że takie rozwiązanie powinno być punktem zwrotnym w Twoim zarządzaniu finansami. Jeżeli po spłaceniu aktualnego zadłużenia znów zdecydujesz się na kolejną pożyczkę, której nie będziesz mógł spłacić w wyznaczonym terminie, pożyczki bez bik niewiele Ci pomogą. Mogą one jednak dać Ci szansę uniknięcia spirali zadłużenia i użycia ich jako konsolidacji wszystkich swoich zobowiązań.

Przy przyznawaniu pożyczki ze złym BIKiem pożyczkodawca musi być świadomy ryzyka niespłacenia takiego zobowiązania. Nie istnieje coś takiego, jak kredyt bez żadnej weryfikacji klienta. Wówczas instytucja finansowa naraziłaby się na całą masę oszustw i wyłudzeń, a udzielane kredyty nigdy nie zostałyby spłacone. Pożyczki bez BIK są jednak możliwe, a w ich uzyskaniu pomoże Ci każdy dochód wraz z dobrą historią kredytową w przeszłości. Jeśli wcześniej płaciłeś wszystkie raty terminowo, łatwiej będzie udowodnić, że aktualne zadłużenie jest jedynie niefortunnym zdarzeniem związanym z chwilowymi problemami finansowymi.

Do złożenia wniosku potrzebny będzie Ci jedynie dowód osobisty. Zostaniesz poproszony o podanie podstawowych danych, na podstawie których możliwe będzie zweryfikowanie Twojej tożsamości. W następnym kroku uzupełnij informacje na temat swoich comiesięcznych dochodów i czekaj, aż pożyczka będzie Twoja.

Gdzie szukać pożyczki bez BIK?

W dzisiejszych czasach nie musisz już osobiście odwiedzać placówek bankowych, ani umawiać się na indywidualne konsultacje w sprawach pożyczki. Wystarczy Ci jedynie komputer z dostępem do internetu. Podczas uzupełniania wniosku w sprawie pożyczki ze złym BIKiem nie będą potrzebne Ci żadne zaświadczenia, a wszystko ogranicza się do minimum formalności i trwa zaledwie kilkanaście minut.

Zastanawiając się, gdzie szukać pożyczki bez BIK, przede wszystkim postaw na instytucje finansowe, czyli tak zwane parabanki. Stawiają one mniejsze wymagania pożyczkobiorcom i nie przeprowadzają tak dokładnej weryfikacji każdego klienta. Ryzyko udzielenia pożyczki bez BIK, która nie zostanie spłacona, parabanki wynagradzają sobie zwykle większym oprocentowaniem i prowizją. Wszystko opiera się głównie na weryfikacji tożsamości, zamiast sprawdzania baz informacji takich jak BIK. Mając pewność co do tego, kto wnioskuje o pożyczkę, w przyszłości parabanki będą mogły przynajmniej skorzystać z prawdziwych danych kontaktowych do pożyczkobiorcy.

Czy pożyczki bez BIK to sposób na konsolidację zaległych zobowiązań?

Pożyczki dla zadłużonych to świetne rozwiązanie w nagłych sytuacjach takich jak awaria samochodu. Mogą one jednak stać się także punktem zwrotnym w zarządzaniu finansami. Życie z komornikiem, który regularnie zajmuje część wynagrodzenia wpływającego na Twoje konto, może być bardzo stresujące, szczególnie jeśli nie zarabiasz zbyt wiele. W takiej sytuacji pożyczki dla zadłużonych przyznawane bez weryfikacji BIK mogą stać się sposobem na spłacenie nękającego Cię komornika i pozbycie się obciążenia.

(materiał partnera)

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
01.21.2021 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4863 4.5769
USD 0.36% 3.7135 3.7885
GBP 0.54% 5.0643 5.1667
CHF 0.05% 4.1638 4.2480
21.01.2021

Doradca PZU

Dodaj nowe ogoszenie