11.08.2015

Prawica zwiera szyki. Robocza wizyta wicemarszałka [zdjęcia]

Nie tylko członkowie Prawa i Sprawiedliwości pojawili się na spotkaniu z Markiem Kuchcińskim. Wicemarszałek chciał poznać ich pomysły na zmianę sytuacji w kraju. Jako najbliższe wzywanie dla swojej partii wskazał zadbanie o prawidłowy przebieg wrześniowego referendum.

Na półmetku wakacji w podróż po Polsce wyruszyła niemal cała klasa polityczna. Podróżuje prezydent i premier oraz większość kandydujących urzędników i ministrów. W trasę ruszyli też posłowie największej opozycyjnej partii politycznej.

- Spotkaliśmy się po drodze w Grajewie. Ja jechałem z Łomży, a wicemarszałek Kuchciński z Warszawy - opowiadał Jarosław Zieliński na chwilę przed rozmową z sympatykami i członkami Prawa i Sprawiedliwości.

Spotkanie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej miało charakter roboczy, ale Marek Kuchciński zdradził czego dotyczyło.

- W prezydenckiej kampanii wyborczej wielokrotnie spotkaliśmy się z opiniami, że Polska potrzebuje pozytywnych zmian. O tym chcemy porozmawiać z mieszkańcami Suwałk – podkreślał wicemarszałek Sejmu.

Oprócz kształtu programu wyborczego partii poruszono również temat zbliżającego się referendum. Aby przebiegło poprawnie wznowione zostaną prace Korpusu Ochrony Wyborów, który monitorował ostatnie ogólnopolskie głosowanie

- W najbliższych tygodniach chcemy skupić się na obserwacji przebiegu referendum. Chcemy, aby w przeciwieństwie do wyborów samorządowych, tym razem żaden głos się nie zmarnował – zapewniał Kuchciński.

(mkapu)

serwis wyborczy suwalki24.pl - Wybory parlamentarne 2015

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.19.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie