15.10.2020

Prezent na święta dla taty, który go zaskoczy!

Z prezentami jest jak z grą w totolotka – albo trafimy szóstkę, albo sukcesu nie będzie. Choć od wymyślanych co rusz systemów do gier liczbowych nie można oczekiwać stuprocentowej skuteczności, tak w kwestii prezentów znacznie łatwiej trafić w gust obdarowanego.

Nawet jeśli jest nim tata, któremu naprawdę trudno wybrać coś interesującego. Jeśli stoicie właśnie przed dylematem, jaki upominek podarować swojemu tacie, sprawdźcie, co dla was przygotowaliśmy.

Prawdziwie męski prezent

Pod pojęciem prawdziwie męski prezent kryje się najczęściej koszula, modne skarpety czy kolejny krawat do kolekcji. Jak wspomnieliśmy – porzucamy schematy, dlatego na pewno nie będziemy proponować tego rodzaju upominków. Zamiast nich dostarczcie tacie nieco adrenaliny, która wyzwoli w nim ducha rywalizacji. Jak to zrobić? Korzystając z naszej pierwszej propozycji, jaką jest ekscytująca jazda Monster Truck, czyli samochodem – gigantem, popularnym przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. To przygoda dla każdego miłośnika motoryzacji.

Jeśli tata od ekstremalnej jazdy woli sprawdzić celność swojego oka, to również w tym przypadku mamy doskonały pomysł na prezent. Jest nim wizyta na strzelnicy lub strzelanie z Kałasznikowa. Doświadczeni instruktorzy pokażą, jak bezpiecznie korzystać z broni oraz jak precyzyjnie mierzyć do celu. Miłośników militariów zaskoczy również strzelanie z rewolwerów, uczące zasad ładowania broni, prawidłowego jej chwytu oraz oddawania celnych strzałów!

 

 

Smakuj, degustuj, próbuj

To hasło, jakim określiliśmy wszystkie prezenty o szerokiej tematyce kulinarnej, które znajdziecie na https://prezentmarzen.com/. Zacznijmy od degustacji trunków, które doskonale wpisują się w stylistykę prawdziwie męskich upominków. Umiejętność określenia smaków piwa oraz rozróżniania jego gatunków to prawdziwa sztuka, jakiej bez trudu można się nauczyć podczas kursu degustacji piwa. Zawodowi kiperzy pokażą, jak oceniać podstawowe smaki piwa, ich stężenie czy rozpoznawać zapachy.

Miłośnikom drinków z kolei rekomendujemy szkolenie barmańskie I stopnia, które otworzy nowe możliwości w zakresie kreowania wyśmienitych drinków. Kurs obejmuje nie tylko smakowanie alkoholi, ale przede wszystkim umiejętność ich łączenia, pozwalającą stworzyć pyszne koktajle, serwowane w nowoczesny sposób. Alternatywą jest kurs sommelierski, dedykowany tym panom, którzy rozkochali się w różnych gatunkach wina.

 

Muzyczny podarunek

Przygotowaliśmy także kilka zaskakujących propozycji prezentowych, związanych bezpośrednio z muzyką. Niewątpliwym hitem są lekcje nauki gry na instrumentach. Pierwszym upominkiem, o jakim trzeba wspomnieć, jest doskonalenie umiejętności gitarowych. Kurs przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych gitarzystów, którzy chcą stać się prawdziwymi wirtuozami.

Osoby rozkochane w klasyce zainteresują z pewnością lekcje gry na pianinie, prowadzone przez doświadczonych muzyków, którzy w przyjemnej atmosferze pokazują od podstaw, jak grać, aby inni chcieli słuchać. W tej kategorii nie mogło zabraknąć również lekcji gry na ukulele, realizowanych w formule online. Dzięki niej można szybko stać się wirtuozem tego instrumentu, bez wychodzenia z domu!

Prezent na święta – niezależnie komu chcemy go podarować – musi być zaskakujący i oryginalny. Pamiętajcie, że nie zawsze liczą się upominki w wymiarze materialnym. Doskonałym pomysłem jest spełnianie marzeń, które z łatwością zrealizujecie, korzystając z naszych propozycji.

(materiał partnera)

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
10.30.2020 Kupno Sprzedaż
EUR 0.22% 4.5633 4.6555
USD 0.20% 3.9055 3.9843
GBP 0.22% 5.0485 5.1505
CHF 0.28% 4.2694 4.3556
30.10.2020

MECHANIK

30.10.2020

Opieka nad Grobami

30.10.2020

POMOCNIK OPERATORA

Dodaj nowe ogoszenie