28.09.2023

Projekt Zdrowie w Suwałkach. Zrób krok do przemiany, zgub kilogramy

Zrób krok do przemiany, zgub kilogramy. Skorzystaj z darmowych konsultacji z dietetykiem w gabinecie Projekt Zdrowie w Suwałkach.

Po lecie pełnych spacerów, wycieczek rowerowych, prac w ogrodzie, czy innej spontanicznej aktywności fizycznej, w miesiącach jesiennych więcej czasu spędzamy w domach i mieszkaniach. Temperatury spadają i nie tylko mamy mniej chęci, aby wyjść z domu, ale też chce nam się więcej jeść. Często w tym okresie zaczynamy zauważać przyrost wagi i tkanki tłuszczowej, a efekty, które wypracowaliśmy “do lata” przestają być widoczne. Tak być nie musi! Dlatego też gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie zaprasza mieszkańców Suwałk na bezpłatne konsultacje dietetyczne.

Dlaczego tyjemy jesienią?


W miesiącach letnich często naturalnie sięgamy po produkty sezonowe oraz mamy dostęp do świeżych owoców i warzyw. Kiedy natomiast za oknem robi się chłodniej, zazwyczaj odruchowo wybieramy dania bardziej tłuste i kaloryczne - bo jest zimno, bo jest mokro, bo chcemy się rozgrzać, bo nie ma słońca, bo czujemy się gorzej… I tak powody się mnożą, a później dziwimy się, że niby jemy tyle samo, a kilogramów zaczyna nam przybywać w szybkim tempie. Jeśli w tym okresie nie skorzystamy ze wsparcia dietetyka, kolejne usprawiedliwienia naszych grzeszków i odstępstw od dobrych nawyków, przełożą się na nasz gorszy wygląd i gorsze samopoczucie.

Scenariusz bez dodatkowych kilogramów

Nie wystarczy zastosować się do kilku rad z kolorowych czasopism czy internetowych portali, aby wygrać w nadmiarowymi kilogramami. Te z pozoru proste reguły nie są wcale uniwersalne - każdy z nas jest inny, prowadzi całkowicie różny tryb życia, cierpi na różne jednostki chorobowe. Dlatego tak istotne jest indywidualne podejście i “własny plan na zdrowie i stabilną wagę”. I tutaj właśnie przychodzi z pomocą dietetyk. Skuteczne odchudzanie to proces - niejednokrotnie zmiana podejścia, dostosowywanie kuracji do konkretnej sytuacji, wydarzeń, stanu zdrowia.

Do tego potrzebna jest wiedza i wsparcie - podobnie jak z przypadłościami, które leczymy u lekarza. Możemy przeczytać coś w Google, ale wszyscy wiemy, jakie są rezultaty. Możemy też oddać się w ręce specjalisty i cieszyć się dobrym samopoczuciem. Jesienią zawsze przybierałaś/ przybierałeś na wadze? Daj sobie szansę w tym roku na inny scenariusz.

Twoja metamorfoza w gabinecie Projekt Zdrowie

Jeśli chcesz rozpocząć swoją metamorfozę z Projektem Zdrowie, wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu: 535 316 895

lub skontaktujesz się za pomocą formularza kontaktowego na stronie https://suwalki.projektzdrowie.info/.= 

lub napisz do nas na facebooku  https://www.facebook.com/ProjektZdrowieSuwalki--.

W trakcie konsultacji dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Pamiętaj, że pierwsza konsultacja jest bezpłatna i to Ty decydujesz o kontynuacji kuracji bez żadnych umów i bez zobowiązań. Chcesz wiedzieć, jakie efekty osiągają Pacjenci w naszych gabinetach? Zobacz metamorfozy na stronie https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/ i przekonaj się, że warto zrobić ten pierwszy krok, tak jak zrobili go inni.

Umów się na wizytę

Zapraszam dietetyk Marta Sierocka-JerućProjekt Zdrowie Suwałki
Polskie Centra Dietetyczne
ul. Zawadzkiego 5 lok 04
16-400 Suwałki
Tel.: 535 316 895
E-mail: suwałki@projektzdrowie.info

 

(artykuł sponsorowany)

 

 

 


udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
12.06.2023 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
04.12.2023

szukam pracy

Dodaj nowe ogoszenie