30.10.2018

Pyszne wypieki i potańcówka. Święto Jabłka w GOK Krzywe [zdjęcia]

W Gminnym Ośrodku Kultury w Krzywem odbyło się Święto Jabłka. Panie przygotowały na konkurs ciasta z jabłkami, a po nim miała miejsce potańcówka.

- Konkurs na najpyszniejsze ciasto z jabłkami odbył się już po raz czwarty – mówi Aneta Perkowska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Krzywem. - Trzecie miejsce zajął jabłecznik Bogumiły Samotnik, drugie jabłecznik Janiny Puzy, a pierwsze ciasto torcikowo-jabłkowe Marianny Orchowskiej. Wszystkie wypieki były bardzo smaczne – dodaje.

Osoby do jury wybierane są spośród przybyłych. W tym roku jabłkowe pyszności oceniali: Anna Wojciechowska – sołtys wsi Krzywe, Halina Arciszewska i radny Krzywego Stefan Mackiewicz.

Zwyciężczynie otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe.

Po konkursie i poczęstunku odbyła się potańcówka, do której akompaniamentował Jerzy Witkowski.

Zdjęcia: Miłosz Kozakiewicz

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.22.2026 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2226 4.3080
USD 0.00% 3.6134 3.6864
GBP 0.00% 4.8314 4.9290
CHF 0.00% 4.5222 4.6136
Dodaj nowe ogoszenie