19.05.2024

Rodzinne występy. XXII Festiwal Piosenki Przedszkolnej Mama, Tata i Ja! [zdjęcia]

W piątek odbył się XXII Festiwal Piosenki Przedszkolnej "Mama, Tata i Ja"! Wydarzenie miało miejsce w Świetlicy Gminnej w Wiżajnach pod patronatem Starosty suwalskiego. Udział wzięło w nim 25 utalentowanych dzieci, część wraz z rodzicami.

Festiwal był podzielony na dwie kategorie: soliści oraz zespół rodzinny.

Podczas obrad jury na scenie wystąpiła grupa taneczna, która zaprezentowała trzy niesamowite choreografie! Swoim występem zachęciła obecne dzieci do odejścia od mam i dołączenia do ruchu na scenie konkursowej, co dodało jeszcze więcej radości i energii całemu wydarzeniu!

Poniżej zamieszczamy protokół z festiwalu:

Protokół z posiedzenia Komisji w dniu 17 maja 2024 r. z XXII etapu powiatowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej „Mama, tata i ja”, który odbył się w Świetlicy Gminnej w Wiżajnach.

Udział w konkursie zgłosiło 25 uczestników z punktów przedszkolnych z terenu powiatu suwalskiego, działających przy szkołach podstawowych w: Bakałarzewie, Słobódce, Przerośli, Raczkach i Wiżajnach.

Komisja w składzie:

1. Janusz Murawski

2. Janusz Żmojda

3. Barbara Cieśluk

Po przesłuchaniu uczestników biorących udział w eliminacjach powiatowych wybrano najlepszych, są to:

W kategorii soliści:

I. Kinga Balukiewicz z Wiżajn,

II. Amelia Maliszewska ze Słobódki,

III. Zuzanna Drobiszewska z Przerośli,

w kategorii zespół rodzinny:

I. Monika Poradowska z tatą Michałem Poradowskim z Punktu Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Raczkach,

II. Wojciech Zdybel z mamą Bożeną Zdybel z Punktu Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wiżajnach,

III. Hanna Łapińska z bratem bliźniakiem Jakubem Łapińskim z Punktu Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Raczkach.

Każde dziecko i zespół rodzinny biorący udział w festiwalu otrzymało podziękowanie za udział oraz nagrodę rzeczową, natomiast laureaci otrzymali dodatkowo dyplom, statuetki za poszczególne miejsca, dodatkowe nagrody za pierwsze trzy miejsca w obu konkurencjach, których fundatorem było Starostwo Powiatowe w Suwałkach.

Dziękujemy za wspaniałe emocje i już teraz zapraszamy na kolejną edycję! 

 

Źródło: Świetlica Gminna w Wiżajnach 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.16.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie