15.07.2020

Suwałki. Pobili, okradli i otwierali mieszkanie

Suwalscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój na 26-latku. Napastnicy zaatakowali suwalczanina w centrum miasta, uderzali go po głowie, a następnie zabrali saszetkę.

Jeszcze tego samego dnia 19- i 18- latek trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj zatrzymani usłyszeli zarzuty.

W miniony poniedziałek, kwadrans po godzinie 3.00 nad ranem, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach został poinformowany o rozboju w centrum Suwałk. We wskazane miejsce natychmiast został wysłany patrol.

- W rozmowie ze zgłaszającym funkcjonariusze ustalili, że został on zaatakowany przez dwóch mężczyzn, którzy uderzali go po głowie, a następnie zabrali mu saszetkę z dokumentami, kluczami od mieszkania i 100 złotych. Mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania podejrzanych o rozbój, którzy w między czasie próbowali włamać się do mieszkania pokrzywdzonego za pomocą oryginalnego klucza. Nie udało im się, bo zostali spłoszeni przez domownika. Kiedy oddalali się z miejsca włamania "wpadli w ręce" mundurowych - relacjonuje zdarzenie Komenda Miejska Policji w Suwałkach.

Wczoraj 19 i 18- letni mieszkańcy województwa warmińsko- mazurskiego usłyszeli zarzuty. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Za rozbój grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

 


udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
12.17.2025 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2226 4.3080
USD 0.00% 3.6134 3.6864
GBP 0.00% 4.8314 4.9290
CHF 0.00% 4.5222 4.6136
14.12.2025

wał posiewny

12.12.2025

zgrabiarka

Dodaj nowe ogoszenie