W środę, 24 czerwca przed godz. 16:00 straż pożarna i policja uczestniczyły w akcji wyciągnięcia z wody 14-letniego suwalczanina.
Akcja zakończyła się powodzeniem. Ratownicy medyczni przywrócili chłopcu czynności życiowe i został on przewieziony do szpitala.
Radzimy zachować ostrożność i rozsądek w wodzie, no i korzystać przede wszystkim ze strzeżonych kąpielisk. Już w piątek, 26 czerwca ratownicy pojawią się na plaży w Krzywem. W wakacje będą czuwać także na plaży PTTK w Starym Folwarku oraz właśnie nad Zalewem Arkadia.
Fot. Miasto Suwałki








