Pogoda sprzyja, ale na przejażdżki rowerem miejskim musimy jeszcze trochę poczekać. Jak informuje ratusz, aktualnie trwa serwis i oględziny wszystkich rowerów.
- WÅ‚aÅ›nie otrzymaliÅ›my zapewnienie, że rowery bÄ™dÄ… przygotowane do sezonu zgodnie z podpisanÄ… umowÄ…. JednoÅ›lady sÄ… czyste, baterie naÅ‚adowane, Å‚aÅ„cuchy naprężone i przesmarowane, koÅ‚a napompowane. Nasi pracownicy przeprowadzili już kilka jazd próbnych kilkoma losowymi rowerami. Wszystko dziaÅ‚a bez zarzutu – informujecytowany w komunikacie CzesÅ‚aw Renkiewicz, prezydent SuwaÅ‚k.
- Na obecnÄ… chwilÄ™ pozostaÅ‚y ostanie szlify, drobne poprawki sprzÄ™tu i oprogramowania. Z pierwszym dniem kwietnia (i nie jest to prima aprilis) wszystkie rowery bÄ™dÄ… na swoich stanowiskach, gotowe do użytku przez mieszkaÅ„ców SuwaÅ‚k. NowoÅ›ciÄ… w tym roku bÄ™dzie kolejna stacja o czym poinformujemy już niebawem - czytamy na stronie UrzÄ™du Miejskiego.
ŹródÅ‚o: UM SuwaÅ‚ki








