02.06.2024

Szalony, piracki i kolorowy Dzień Dziecka w Raczkach [zdjęcia]

Na zwariowaną imprezę z piratami, giga misiem pandą oraz Niedźwiedziami Północy zaprosił wszystkie dzieci Gminny Ośrodek Kultury w Raczkach. W sobotę w centrum miejscowości przygotowano szereg atrakcji z okazji Dnia Dziecka pod hasłem: "Wielki Dzień Młodego Raczka".

Były zabawy z animatorami, konkursy, tańce i dmuchańce, tatuażyki, malowanie twarzy, kolorowe fryzury, lody, balony, cukrowa wata, proszek holi, bitwa na balony z wodą, race. Dzięki zaagnażowaniu pracowników GOK-u oraz wolontariuszy impreza została dopracowana w każdym szczególe. Nie zabrakło nawet Krakena.

Furorę zrobiły ogromny miś panda oraz motocykle Niedźwiedzi Północy, którzy bardzo chętnie zabrali dzieci w rajd wokół GOK-u. Zachwytom najmłodszych nie było końca.

Życzenia dużo zdrowia, radości i zabawy wszystkim dzieciom z okazji ich święta złożyła Agnieszka Domalewska, dyrektor GOK-u w Raczkach. 

(just)

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
12.17.2025 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2226 4.3080
USD 0.00% 3.6134 3.6864
GBP 0.00% 4.8314 4.9290
CHF 0.00% 4.5222 4.6136
Dodaj nowe ogoszenie