15.09.2023

Uroczyste otwarcie Strefy SPA Hotelu Szyszko*** - Twojego miejsca relaksu

Kobiecy event oficjalnie otwierający odnowioną Strefę SPA oraz promujący nową ofertę masaży i zabiegów pielęgnacyjnych odbędzie się 28 września 2023 roku w Hotelu Szyszko*** przy Innowacyjnej 3 w Suwałkach.

Na Gości czekać będzie mnóstwo niespodzianek. Wieczór uświetni recital muzyki kobiecej w wykonaniu Moniki Brezgieł. 

Hotel Szyszko*** informuje o procesie zmian, które przechodzi. Całkowicie odnowiono i odmieniono klimat Strefy SPA, w której znajduje się jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa oraz Gabinet Masażu ze stanowiskami do jednoczesnego masażu dwóch osób, a także Event Room, który jest dedykowany do małych przyjęć okolicznościowych z poczęstunkiem.

- Nie zwalniamy tempa. Po dużej inwestycji, którą obecnie finalizujemy, czyli budowie parkingu i garażu podziemnego, przyszedł czas na kolejne zmiany naszych wnętrz. Na pierwszy ogień poszła Strefa SPA. Całkowicie zmodernizowaliśmy to wnętrze – z zadowoleniem opowiada Tomasz Szyszko, właściciel hotelu.

W odmienionej przestrzeni postawiono na ciepłe, neutralne barwy, elementy drewna i nastrojowe światła. Co ciekawe, podczas zmian, wizerunkowych nadano Strefie SPA również indywidualny logotyp.

- W logotypie Strefy SPA znalazło się jej hasło –  Twoje miejsce relaksu, które jednoznacznie identyfikuje nas z wykonywanymi usługami. W ofercie, którą zaprezentujemy, stawiamy szczególnie na głęboki relaks Gości, jak też na wysokiej jakości pielęgnację skóry, w czym pomaga nam nowy partner, producent kosmetyków – marka Purles – wyjaśnia Paulina Staszkiewicz, kierownik marketingu firmy Mirage.

W związku z tymi zmianami, hotel organizuje kobiecy event z wieloma atrakcjami, który będzie oficjalnie otwierał nową Strefę SPA. Z tej okazji organizatorzy zapraszają wszystkie Panie, które chciałyby zainwestować w swój work-life balance i prawdziwie odpocząć, do nabywania biletów w Recepcji Hotelu Szyszko przy Innowacyjnej 3 lub telefonicznie – 504 467 467. Bilety kosztują 60 zł.

- Podczas Otwarcia Strefy SPA na przybyłych Gości będą czekać liczne atrakcje, między innymi recital muzyki kobiecej w wykonaniu Moniki Brezgieł, bezpłatne masaże dłoni oraz pokazowy zabieg pielęgnacyjny twarzy – dodaje Natalia Krejpcio-Szyszko, organizatorka eventu.

Każda z uczestniczek wydarzenia otrzyma upominek oraz zniżkę w wysokości -25% na wybrany przez siebie masaż lub zabieg. Zapraszamy serdecznie.


(materiał sponsorowany)

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.24.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
22.06.2024

Pomoc magazyniera

Dodaj nowe ogoszenie