20.01.2013

W ferie dzieci nie muszą się nudzić

Oficjalnie pierwszym dniem zimowych ferii 2013 w województwie podlaskim jest poniedziałek 21. stycznia. Przerwa w nauce potrwa dwa tygodnie i na ten czas placówki oświatowe działające na terenie gminy Suwałki dzieciom przygotowały atrakcyjny program aktywnego wypoczynku. 

 

Oto propozycje na ferie przygotowane przez szkoły z terenu gminy Suwałki: 

Zespół Szkół w Płocicznie-Tartak

1.    21.01.2013 r. - poniedziałek 

Marek Klimaszewski: 8.00 – 10.00 zajecia rekreacyjno - sportowe; 15.30 - 17.30 trening piłki siatkowej dziewcząt
Michał Ratomski: 10.00 - 14.00    gry planszowe
2.    22.01.2013 r. - wtorek    

Marek Klimaszewski: 8.00 - 10.00  zajecia rekreacyjno - sportowe; 15.30 - 17.30 trening piłki siatkowej dziewcząt
Michał Ratomski: 10.00 - 14.00  gry planszowe
3.    23.01.2013 r. - środa    

Marek Klimaszewski:  8.00 – 10.00  rekreacyjno - sportowe; 15.30 - 17.30  trening piłki siatkowej dziewcząt
Michał Ratomski:  10.00 - 14.00  gry planszowe
4.    24.01.2013 r. - czwartek    

Marek Klimaszewski: 8.00 - 10.00  rekreacyjno - sportowe;  15.30 - 17.30  trening piłki siatkowej dziewcząt
Michał Ratomski: 9.00 - 15.00  wycieczka do WPN w ramach realizacji projektu pt. „Nasza szkoła – to brzmi dumnie”
5.    25.01.2013 r.  - piątek    

Marek Klimaszewski:  8.00 - 10.00  rekreacyjno - sportowe; 15.30 - 17.30  trening piłki siatkowej dziewcząt
Michał Ratomski:  10.00 - 1400  gry planszowe
6.    28.01.2013 r. - poniedziałek    

Marek Klimaszewski: 8.00 – 10.00  rekreacyjno - sportowe;  15.30 - 17.30  trening piłki siatkowej dziewcząt
Michał Ratomski:  10.00 - 14.00  gry planszowe
7.    29.01.2013 r.  - wtorek    

Marek Klimaszewski:  8.00 – 10.00  rekreacyjno - sportowe; 15.30 - 17.30  trening piłki siatkowej dziewcząt
8.    30.01.2013 r. - środa  

Marek Klimaszewski:  8.00 – 10.00  rekreacyjno - sportowe;  15.30 - 1730  trening piłki siatkowej dziewcząt
9.    31.01.2013 r. - czwartek    

Marek Klimaszewski, Katarzyna Gałaszewska:   9.00 - 14.00    wyjazd na basen
Marek Klimaszewski: 15.30 - 17.30  trening piłki siatkowej dziewcząt
10.    01.02.2013 r. - piątek    

Marek Klimaszewski:  8.00 - 10.00 rekreacyjno - sportowe; 15.30 - 17.30  trening piłki siatkowej dziewcząt

Zespół Szkół w Starym Folwarku

od 20.01.2013 r. do 27.01.2013 r.  

Obóz sportowy KTS w Wysokim Mazowieckim - Danuta Remiszko    
od 21.01.2013 r. do 23.01.2013 r.    

Zimowisko w Suwalskim Parku Krajobrazowym - Turtul  - Grażyna Żukowska; Jolanta Turowska    

(wyjazd g. 9.00; powrót ok. 11.00)
21.01.2013 r. g. 10.00 – 13.00    

Zimowa Akademia Rękodzieła – zajęcia plastyczne decoupage - Anna Wasilewska    Kl. 0-III sp
21.01.2013 r. g. 10.00 – 12.00    

Koło geograficzne - Elżbieta Wasilewska    Kl. I-III gimnazjum
22.01.2013 r.    

Wyjazd na basen i do kina - Elżbieta Wasilewska; Mirosława Mierzejewska; Justyna Korenkiewicz    Kl. I-III sp
23.01.2013 r. g. 10.00-12.00    

Koło geograficzne - Elżbieta Wasilewska    Kl. I-III gimnazjum
25.01.2013 r. g. 10.00 – 13.00    

Zimowa Akademia Rękodzieła – zajęcia plastyczne papierowa wiklina  - Anna Wasilewska    Kl. 0-III sp
od 28.01.2013 do 01.02.2013 r. w godz. 11.00 - 12.00    

Zajęcia nauki sztuki walki Aikido - Sylwia Dworzyńska – instruktor sztuk walki    Wszyscy chętni
28, 29 i 30.01.2013 w godz. 9.00-12.00
Zajęcia z ciekawą historią
1.Powstanie styczniowe na przykładzie filmu „Szwadron”; 2. Wydarzenia na wybrzeżu w grudniu 1970 r. na przykładzie filmu „Czarny czwartek- Janek Wiśniewski padł”; 3. Życie codzienne w starożytnym Rzymie. Walki gladiatorów i wyścigi rydwanów - Rafał Łukasz Tomaszewski    Kl. IV-VI sp i I-III gimnazjum
29.01 i 31.01.2013 g. 10.00 – 13.00    

Zimowa Akademia Rękodzieła – zajęcia plastyczne scrapbooking oraz tworzenie bransoletek z muliny  - Anna Wasilewska    Wszyscy chętni
31.01.2013 r. godz. 10.00    

Projekt przy współpracy Telewizji Polskiej S.A. „Internetowy Teatr dla Szkół”
Spektakl „Stawiam na Tolka Banana” na podstawie powieści Adama Bahdaja  - Anna Wasilewska    Wszyscy chętni

SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWEJ WSI

1.  TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO (nauka gry w tenisa) - Marcin Czyżyk    
Poniedziałek - 21.01.2013 r.  g.  9.00-13.00
2.   ZAJĘCIA PLASTYCZNE I BAJKOTERAPIA - Emilia Szymańska    
Poniedziałek 21.01.2013 r. g. 9.00-14.00
3.   WIOSKA INTERNETOWA - Małgorzata Tomkiewicz    
Poniedziałek - 21.01.2013 r. i  28.01.2013 r. g. 15.30 – 18.30
4.   JĘZYK ANGIELSKI (PROJEKT) - Maciej Nowikowski    

Poniedziałek - 21.01.2013 r. - tylko Grupa I: 13.30-16.30
                   28.01.2013 r. - tylko Grupa II: 13.30-16.30
5.   ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWO-TERAPEUTYCZNA - Alicja Murawko    

Poniedziałek 21.01.2013 r. i 28.01.2013 r. g. 14.00-15.00
6.   WIOSKA INTERNETOWA - Małgorzata Tomkiewicz     

Wtorek - 22.01.2013 r. i 29.01.2013 r. g. 12.40-17.00
7.   TURNIEJ SZACHOWY (narty - w zależności od pogody) - Marcin Czyżyk    
Wtorek - 22.01.2013 r. g.  9.00-13.00
8.    ZAJĘCIA HISTORYCZNE: TAJEMNICE MUMII - Magdalena Mackiewicz
Wtorek - 22.01.2013 r. g. 10.30-12.30 - tylko klasa IV

9.    ZAJĘCIA TANECZNO-RUCHOWE - Agnieszka Burzyńska
Wtorek - 22.01.2013 r. g. 09.00-13.00 - KLASY: I,II,III,IV,V,VI   
10.  ZAJĘCIA: KLUB UMYSŁÓW ŚCISŁYCH/projekt/ - Alicja Butyłkin
Wtorek - 22.01.2013 r. g. 13.00 – 16.00
11.  ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWO-TERAPEUTYCZNA - Alicja Murawko
Wtorek - 22.01.2013 r. i 29.01.2013 r. g. 14.00-15.00
12.  ZAJĘCIA HISTORYCZNE: W poszukiwaniu piękna - Magdalena Mackiewicz
Środa - 23.01.2013 r. g. 10.30-12.30 - tylko klasa IV    
13.  ZAJĘCIA TANECZNO-RUCHOWE - Agnieszka Burzyńska    
Środa 23.01.2013 r. g. 09.00-12.00 - KLASY: I,II,III,IV,V,VI
14.  ZAJĘCIA: gry i zabawy ruchowe, narty - w zależności od pogody -  Marcin Czyżyk    
Środa - 23.01.2013 r. g. 9.00-13.00
15.   EKO-PRZYRODNIK/projekt/ - Kamila Łukowska, Zenon Murawko    
Środa - 23.01.2013 r. g. 12.00-15.00
16.   TRENING SZYBKIEGO CZYTANIA/projekt/ - Mariola Mickaniewska    
Środa - 23.01.2013 r. g. 12.00-15.00
17.   ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWO-TERAPEUTYCZNA - Alicja Murawko    

Środa - 23.01.2013 r. i  30.01.2013 r. g. 15.00-16.00
18.   WIOSKA INTERNETOWA - Małgorzata Tomkiewicz     

Środa - 23.01.2013 r. i 30.01.2013 r. g. 15.00 – 18.00
19.   ITC BEZ TAJEMNIC (komputerowe – projekt) - Alicja Rawa-Cimowchowska    

Czwartek - 24.01.2013 r. i 31.01.2013 r. g. 9.30-12.30
20.  WIOSKA INTERNETOWA - Małgorzata Tomkiewicz
Czwartek - 24.01.2013 r. i 31.01.2013 r. g. 12.40 – 17.00
21.   ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWO-TERAPEUTYCZNA - Alicja Murawko    

Czwartek - 24.01.2013 r. i 31.01.2013 r. g. 14.00-15.00
22.   WIOSKA INTERNETOWA - Małgorzata Tomkiewicz     

Piątek - 25.01.2013 r. i 31.02.2013 r. g. 15.00 – 19.20
23.   ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWO-TERAPEUTYCZNA - Alicja Murawko    

Piątek - 25.01.2013 r. i 01.02.2013 r. g. 14.00-15.00
24.   ZAJĘCIA: DORADZTWO ZAWODOWE /projekt/ - Agnieszka Winnik - Pomichter    
Piątek - 31.02.2013r.    I gr. 11.45 – 13.15; II gr. 13.15 – 14.45; III gr. 14.45 – 16.15
25.   WIOSKA INTERNETOWA - Małgorzata Tomkiewicz    

Sobota - 26.01.2013 r. i 02.02.2013 r. g. 8.00-16.00
26.    ZAJĘCIA: DORADZTWO  LOGOPEDYCZNE(projekt) - Barbara Możejewska-Warejko    

Sobota - 26.01.2013r. i 02.02.2013r.r.  g. 8.15 – 14.30

*Zajęć korekcyjnych i Treningu Twórczego Myślenia  w czasie ferii zimowych nie będzie.
*Zajęcia Eko – przyrodnika i Trening Szybkiego Czytania będą połączone /jedna grupa – forma zabawowa/.
*Harmonogram może ulec zmianie.
*Godziny zajęć projektowych zostały zmieniona tylko na czas ferii zimowych.
*Pierwszym dniem do szkoły po feriach jest 04.02.2013 r. (poniedziałek) i od tego dnia zajęcia projektowe będą odbywały się tak jak przed feriami.
*Zajęcia wyszczególnione kolorem zielonym są dostępne dla wszystkich uczniów szkoły.
*W zależności od warunków pogodowych zajęcia mogą być odwołane.

Zespół Szkół w Przebrodzie

1.   21.01.2013    Zajęcia plastyczno – muzyczne dla klas 0-VI, I-IIIG - I. Biel, I. Gałażewska
2.   22.01.2013    Zajęcia artystyczne, gry i zabawy przyrodnicze dla klas 0-VI  - I. Biel, E. Makarewicz
3.   23.01.2013    Zajęcia BRD – praktyczne V-VI oraz Zajęcia muzyczne IV-V - P. Mackiewicz, J. Masłowski
4.   24.01.2013    Wyjazd na basen kl. IV - IIIG  - A. Wizgo, I. Gałażewska
5.   25.01.2013    Warsztaty językowe kl. IIIG - J. Kalinowska
6.   28.01.2013    Konkurs ortograficzny dla klas IV-VI - H. Klimach
7.   29.01.2013    Przygotowanie do konkursu historycznego kl. VI - S. Mackiewicz
8.   30.01.2013    Zajęcia sportowe - A. Wizgo
9.   31.01.2013    Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego  kl. IIIG - A. Kalinowska

Szkoła Podstawowa w Poddubówku


1.    Czesław Andronik    świetlica środowiskowa         22.01.2013    9.00 – 12.00
2.    Małgorzata Tomkiewicz    gry przyrodnicze           23.01.2013    9.00 – 12.00
3.    Czesław Andronik    świetlica środowiskowa         24.01.2013    9.00 – 12.00
4.    Ewa Amelian, Jerzy Jurewicz  wyjazd do Turtula   25.01.2013    9.00 – 15.00
5.    Czesław Andronik    zajęcia świetlicowe               28.01.2013    9.00 – 12.00
6.    Czesław Andronik    świetlica środowiskowa         29.01.2013    9.00 – 12.00
7    Anna Grzyb    zajęcia ruchowe                            30.01.2013    9.00 – 12.00
8.    Czesław Andronik    świetlica środowiskowa         31.01.2013    9.00 – 12.00

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.13.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
13.06.2024

Szukam pracy

13.06.2024

szukam pracy

Dodaj nowe ogoszenie