04.12.2025

W sobotę w 14 Suwalskim Pułku Przeciwpancernym. Bezpłatne szkolenie obronne

W najbliższą sobotę, 6 grudnia w godz. 8-16 w Suwałkach przeprowadzone zostanie pierwsze z cyklu powszechnych szkoleń obronnych „W Gotowości”. Są jeszcze wolne miejsca.

Szkolenia są bezpłatne i dostępne dla każdego pełnoletniego obywatela – wystarczą chęci i odrobina czasu. Zapisy na moduły indywidualne można znaleźć w aplikacji mObywatel .

Projekt „W Gotowości skierowany jest do tych, którzy chcą zadbać o własne bezpieczeństwo i nauczyć się udzielania pierwszej pomocy, właściwego reagowania w sytuacjach kryzysowych, zachowania spokoju i podejmowania działań w obliczu zagrożeń. Uczestnicy mają nabyć podstawowe umiejętności obronne i zostać przygotowani do działania w sytuacjach nadzwyczajnych.

Szkolić będą nie tylko żołnierze, ale też strażacy. W sobotę w Suwałkach pokażą, jak korzystać z gaśnicy, jak gasić różnego rodzaju pożary oraz jak reagować podczas wypadku samochodowego.

W trakcie zajęć czasie wojsko zapewnia wyżywienie. Zapisy, ptzypomnijmy, przez aplikację mObywatel.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
12.05.2025 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2226 4.3080
USD 0.00% 3.6134 3.6864
GBP 0.00% 4.8314 4.9290
CHF 0.00% 4.5222 4.6136
04.12.2025

SZUKAM PRACY

Dodaj nowe ogoszenie