23.09.2022

W sobotę w Suwałkach będzie można wymienić się odzieżą

W sobotę, 24 września w godzinach od 12:00 do 14:00 w Restauracji Kuźnia znajdującej się przy ul. Chłodnej 5 mieszkanki Suwałk będą mogły wymieniać się ubraniami odświeżając zawartości swoich szaf i zdobywając nowe kreacje na jesień i zimę, których zbliżanie się z każdym dniem czuć w powietrzu coraz bardziej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Mieszkanki najcieplejszego miasta Polski, stolicy Dolnego Śląska - Wrocławia cieszą się imprezami SWAP od ponad 9 lat. Teraz czas na najzimniejsze miasto, czy Suwałki. 24 września największy w Polsce cykl imprez bezgotówkowej wymiany ubrań dla kobiet odbędzie się w najdalszym do tej pory zakątku Polski.

Wymiany ubrań z cyklu SWAP cieszą się ogromną popularnością. Charakteryzuje je wyjątkowy klimat. Poza nowymi ubraniami można tam zawrzeć nowe znajomości oraz wynieść cenne nagrody.

Pierwsza bezgotówkowa wymiana ubrań w Suwałkach odbędzie się w sobotnie południe -  rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do 14:00. Wstęp na wymianę jest bezpłatny.

Nowy sposób spędzania wolnego czasu

Imprezy bezgotówkowej wymiany ubrań to nowy i całkiem bezkosztowy sposób spędzania wolnego. Uczestniczki imprez mogą wymienić zawartość swojej szafy na ubrania, dzięki którym znów będą miały w co się ubrać, nie wydając przy tym ani złotówki. Ponadto jest to przestrzeń do zawierania nowych znajomości między kobietami dla których wygląd ma znaczenie.

Pierwsza bezgotówkowa wymiana ubrań SWAP Suwałki odbędzie się w Restauracji Kuźnia, w której od godziny 14:00 można zjeść pyszny obiad, a wieczorem napić się drinka oraz pobawić przy muzyce.

Na czym polegają bezgotówkowe wymiany ubrań SWAP

Uczestniczki wymiany przynoszą ze sobą ubrania, które będą mogły rozłożyć na dostępnych w Restauracji Kuźnia stołach i kanapach. Następnie mogą buszować w ubraniach innych uczestniczek. Wymiana odbywa się na zasadzie rzecz-za-rzecz.

- Jeśli spodoba ci się coś u innej uczestniczki wymiany, zapraszasz ją do swojego stanowiska i prosisz, żeby znalazła sobie coś w zamian – wyjaśnia organizatorka cyklu imprez SWAP, Julia Daroszewska.

Każda uczestniczka zobligowana jest do pilnowania swojego stoiska.

Niekiedy zdarzają się, że dziewczynom nie udaje się „dobić targu”. Wówczas zwykle umawiają się, że daną rzeczą wymienią się kolejnym razem – dodaje organizatorka, która planuje ów cykl rozszerzyć na Suwałki. Oznacza to, że sobotnia impreza nie będzie jednorazową akcją.

Pierwsza, ale oby nie ostatnia

- Moim planem jest rozszerzenie cyklu SWAP na całą Polskę - mówi Julia Daroszewska. Wrocławska edycja przyjęła się doskonale, a wokół wrocławskich SWAP-ów powstała społeczność. Podobnie rzecz się ma w Jeleniej Górze, stolicy Karkonoszy, gdzie imprezy odbywają się znacznie rzadziej, ale i tak dziewczyny zdołały się poznać i nawiązać ze sobą relacje również poza wymianami. To potwierdza, że SWAP to naprawdę coś więcej niż tylko ubrania.

Żeby nie przegapić informacji o kolejnych wydarzeniach, warto się na nie zapisać. Każda zapisana uczestniczka ma gwarancję otrzymania maila z informacją o kolejnych wymianach.

Zapisy odbywają się za pośrednictwem portalu Evenea: https://app.evenea.pl/event/swapsuwalki/.

Ponadto osoby posiadające konto na Facebooku mogą dołączyć tam do wydarzenia (https://www.facebook.com/events/769511780997178/), łatwo zaprosić na nie koleżanki i oczywiście polubić stronę SWAP Suwałki (SWAP Suwałki - bezgotówkowa wymiana ubrań | Facebook ), żeby być na bieżąco z kolejnymi wymianami.

ZASADY UDZIAŁU W SUWALSKIEJ WYMIANIE UBRAŃ w pigułce

1. Przynieś ubrania, których już nie nosisz, a które są czyste i w dobrym stanie - czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.
2. Nie ma limitu ubrań - możesz przynieść ze sobą tyle, ile zdołasz udźwignąć!
3. Wymieniaj się ciuch za ciuch.
4. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków.
5. Obowiązuje zakaz sprzedaży.

WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY.

Ubrania, buty i dodatki...

- SWAP to wymiana ubrań, butów i dodatków. - Wyjaśnia Julia Daroszewska, organizatorka wymiany. - Dopuszczalne są również kosmetyki, ponieważ łączą się z ogólnym zainteresowaniem uczestniczek. Nie mniej jednak wszystko inne, np. książki, płyty, czy elementy wystroju wnętrz muszą zostać w domu.

NIE TYLKO UBRANIA, również nagrody!

SWAP Suwałki to nie tylko zabawa, ale również doskonała promocja dla miejsca, w którym wymiana jest organizowana oraz platforma reklamowa dla kobiecych produktów i usług. Dlatego też z każdej wymiany, poza ubraniami można wynieść fantastyczne nagrody.

 Na pierwszej, suwalskiej wymianie ubrań będzie ich sporo. Wśród nagród znalazły się

kupony na dowolnego drinka ufundowanego przez Restaurację Kuźnia. Kupony będą dwa. Dziewczyny, które je wylosują będą mogły skorzystać z nich już w sobotni wieczór i zrelaksować się przy drinku, „oblewając” swoje odzieżowe zdobycze.

Kolejną, równie pyszną nagrodą będzie słoik Dolnośląskiego Grzańca (bezalkoholowego). Jest to napój powstały na bazie jabłek i słodzony prawdziwym, pszczelim miodem. Na jesienne wieczory sprawdzi się idealnie! Szczególną sympatią do Dolnośląskiego Grzańca (bezalkoholowego) zapałały panie ciężarne i w ciąży.

Przepis na tego niekonwencjonalnego Grzańca narodził się w Dzierżoniowie. Grzaniec produkowany jest z polskich jabłek i słodzony prawdziwym, pszczelim miodem. Na chłodniejsze, letnie dni będzie może być ciekawą alternatywą dla wina.

Ponadto uczestniczki imprezy SWAP Suwałki będą mogły zdobyć kupony zniżkowe do dwóch e-sklepów: www.iNdependy.pl oraz www.House Cuties.com.

Na stronie e-sklepu iNdependy zakupić można wyszukane dodatki oraz ubrania. Od tego roku sklep oferuje również przepiękne suknie ślubne w naprawdę ludzkich cenach.

E-sklep House Cuties to elementy wystroju wnętrz, które mają umilić mieszkanie i sprawić, żeby przestrzeń wokół nas była przytulna i zachęcała do spędzania w niej czasu. Znaczną część asortymentu House Cuties stanowi polskie rękodzieło.

Ostatnią fantastyczną nagrodą będą dwa bilety do Kina Lumire w Centrum Handlowym Plaza na seans z cyklu Kino Kobiet, które odbędzie się 19 października.

Kino Kobiet w Cinema Lumire to specjalne pokazy dedykowane tylko kobietom, które poprzedzane są konkursami oraz poczęstunkiem. Podczas tego wyjątkowego, kinowego wydarzenia można się rozerwać i wygrać kolejne, atrakcyjne nagrody.

Kto to organizuje

Organizatorką bezgotówkowej wymiany ubrań Julia Daroszewska (Dżoolka), rodowita wrocławianka, stylistka i blogerka. Zaczynając swoją przygodę z ubraniami w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce.

Julia do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Prowadzi blog ze stylizacjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje, który prowadzi pod pseudonimem Dżoolka – www.dzoolka.pl.

Na co dzień zajmuje się szeroko pojętym marketingiem tworząc nowe marki i wprowadzając je na rynek. Posiada dziewięć marek własnych. Jako mentor prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu biznesu, strategii i mediów społecznościowych ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn. W kwestii tego ostatniego jest jednym z TOP trenerów w Polsce.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
12.01.2023 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
28.11.2023

szukam pracy

Dodaj nowe ogoszenie